Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

MAGDA SAKOWSKA NOWĄ KORESPONDENTKĄ TELEWIZJI POLSAT W USADrukuj

Polsat News (HD)
Magda Sakowska będzie nową korespondentką Telewizji Polsat i Polsat News w Waszyngtonie. Będzie przygotowywała relacje zarówno dla głównego programu informacyjnego Telewizji Polsat – "Wydarzeń", jak i dla stacji Polsat News, Polsat News 2 oraz portalu polsatnews.pl.


Sakowska zastąpi na tym stanowisku Zuzannę Falzmann, która odeszła do TVP.

Magda Sakowska jest związana z Polsatem od 2008 roku. Jest jedną z prowadzących główne wydanie "Wydarzeń", a także magazyn "To był Dzień" w Polsat News. W programie "Gość Wydarzeń" rozmawia z najważniejszymi przedstawicielami polskiego życia publicznego.

"Magda jest świetną i doświadczoną dziennikarką. Doskonale radzi sobie zarówno w przygotowywaniu relacji dziennikarskich, jak i prowadzeniu programów i wywiadów. Jestem przekonany, że jej najważniejsze cechy czyli profesjonalizm, rzetelność i dociekliwość pozwolą jej z sukcesem realizować misję naszej korespondentki w Stanach Zjednoczonych" – powiedział Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

"To dla mnie ogromne wyzwanie, ale też spełnienie zawodowych ambicji. Cieszę się, że będę mogła relacjonować naszym widzom najważniejsze wydarzenia z jednego z najbardziej znaczących i najpotężniejszych obecnie państw na świecie, czyli Stanów Zjednoczonych. Przed nami m.in. finisz kampanii i tegoroczne wybory prezydenckie, które zapowiadają się na jedne z najbardziej emocjonujących w historii. Zrobię wszystko, aby widzowie Polsatu mieli pełen obraz i wiedzę na temat wydarzeń w Stanach Zjednoczonych" – mówi Magda Sakowska, dziennikarka Polsat News.

Magda Sakowska po raz pierwszy będzie pełniła funkcję korespondentki zagranicznej.

Placówka Polsat News w Waszyngtonie istnieje od 2008 roku i jest jedną z najważniejszych dla stacji.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający