Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NATIONAL GEOGRAPHIC I CYFROWY POLSAT Z VI EDYCJĄ KONKURSU FOTOGRAFICZNEGODrukuj

Cyfrowy Polsat
Do 29 sierpnia br. kanał telewizyjny National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat zapraszają fanów fotografii do udziału w szóstej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych.

Na zwycięzców czekają nie tylko nietuzinkowe nagrody, ale także możliwość opublikowania swojego zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2017 rok.

Po sukcesie poprzednich pięciu edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat startują z kolejną edycją zabawy dla amatorów fotografowania. Konkurs został zaplanowany na osiem tygodni. Prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: "Twoje pokolenie", "Ruch i akcja", "Świat, który nas otacza" oraz "Ludzie i ich pasje", za pośrednictwem specjalnych aplikacji zgłoszeniowych dostępnych na stronie Cyfrowego Polsatu cyfrowypolsat.pl oraz na Facebooku Cyfrowego Polsatu: facebook.com/cyfrowypolsat i National Geographic Channel facebook.com/ngcpl.

Konkurs składa się z ośmiu tygodniowych etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodać dowolną liczbę zdjęć. Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów odwiedzających aplikację konkursową. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w ścisłym finale.

Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane cenne nagrody finałowe, zaś dla szesnastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe. Wyróżnione zdjęcia wszystkich laureatów ścisłego finału zostaną opublikowane w kalendarzu na 2017 rok.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą National Geographic Channel HD w Pakiecie Familijnym Max HD na pozycji 72.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający