Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MECZE LEGII WARSZAWA W II I III RUNDZIE EL. LM W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Telewizja Polsat nabyła prawa do pokazania meczów Legii Warszawa w II i III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów UEFA. Mecze mistrza Polski pokaże Polsat Sport.

Walka Legii Warszawa o Ligę Mistrzów na żywo w Polsacie Sport. Telewizja Polsat nabyła prawa do pokazania meczów Legii Warszawa w drugiej i trzeciej rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA. Pierwsze spotkania, które pokaże Polsat Sport, mistrz Polski rozegra w ramach drugiej rundy eliminacji z mistrzem Bośni i Hercegowiny - HSK Zrinjski Mostar.

12 lipca (wtorek) o godzinie 18:30 Polsat Sport pokaże mecz wyjazdowy, który skomentują Piotr Przybysz i Wojciech Kowalczyk. Tydzień później 19 lipca o godzinie 20:45 kanał będzie transmitował mecz rewanżowy z Warszawy. Piłkarze Legii Warszawa potencjalnego, kolejnego rywala poznają 15 lipca, po losowaniu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów w szwajcarskim Nyonie.

#1 | ForetPL23 dnia 14.07.16 08:25
Warto pomyśleć o otwarciu nowych kanałów z tego powodu mam nadzieje ze Polsat rozważy ta opcje mowa oczywiście o kanałach premium pt Polsat Droga Legii 2 i 3. Koszt myślę że 80 zł. Warto zarabiać na swoich klientach także Polsat trzymam kciuki kończy mi się umowa i odchodzę od was wiec nie wiem czy warto wam było wyłudzić odemnie 80 zł za euro jednorazowo niż lepiej co miesiąc przez dwa lata 50 zł ale cóż wy wiecie co się opłaca pozdrawiam gorąco
#2 | Viking dnia 21.07.16 16:53
Ramówki sportowych kanałów Polsatu można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....emna.info/

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający