Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PACZKA BBC PONOWNIE W CYFROWYM POLSACIE?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Z nieoficjalnych informacji do których dotarł serwis satelitarne.tv, wynika iż Cyfrowy Polsat prowadzi rozmowy na temat poszerzenia oferty o paczkę BBC, która była już dostępna w ramach platformy. Z informacji jakie dotarły do redakcji wynika iż pojawienie się BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC HD, BBC Entertainemt i BBC Cbeebies w Cyfrowym Polsacie może mieć związek z planami wycofania z oferty paczki Discovery (choć oficjalnie nadawca temu zaprzecza).

Z kolei BBC chce włączenia kanałów do Cyfrowego Polsatu gdyż połączona platforma N i Cyfra+ prawdopodobnie zaoferuje wyłącznie dostęp do: BBC HD, BBC Knowledge HD, BBC Entertainment. Choć i w tej sprawie podobno trwają rozmowy.

Można przypuszczać, że w związku z fuzją Cyfry+ oraz platformy N, rozmowy pomiędzy BBC i Cyfrowym Polsatem zakończyć się mogą sukcesem dla abonentów CP i kanały BBC ponownie zagoszczą w ofercie.


źródło: satelitarne.tv
#7 | Danio dnia 20.12.11 20:39
Ja zdecydowanie jestem za dołączeniem: BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC HD i BBC Cbeebies do oferty CP. Dlatego z niecierpliwością czekam na te kanały. Co do kanałów Discovery, to gdyby faktycznie wyleciały z oferty CP, jak to się plotkuje, to szkoda by było mi tylko Animal Planet HD i Discovery HD Showcase. Tylko te dwa prezentują jakiś poziom. Reszty kanałów Discovery nie oglądam z powodu kiepskiej jakości oraz bardzo licznej ilości powtórek. Także dla mnie mogą wylecieć. Choć jakby zostały, to też dobrze, szczególnie dla tych, co są wiernymi widzami tychże kanałów.
#8 | driwer78 dnia 21.12.11 09:17
Mam nadzieję że wyłączą Discovery bo to pozwoli mi rozwiązać z nimi umowe.
#9 | tadeusz242 dnia 26.12.11 18:58
Szok Nie zgadzam się na likwidację Discovery. Paczka BBC powinna być razem z Discovery bo to są naprawdę dobre programy Pokazuje język
#10 | szynek dnia 23.01.12 10:05
jeśli BBC wraca do cyfrowego polsatu to co z national geographic, fajnie by było jak by BBC ponownie było w cyfrowym polsacie ale czy ta informacja to prawda

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający