Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: GOGLE VR ZE STARTERAMI JA+ INTERNET NA KARTĘDrukuj

Plus
Plus wprowadza do swojej oferty limitowaną edycję starterów JA+ Internet Na Kartę z kartonowymi okularami VR wraz z instrukcją ich składania. Za 15 zł otrzymamy okulary VR i pakiet danych 3 GB, dzięki któremu można rozpocząć swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością.

Wirtualna rzeczywistość to obraz stworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej i multimedialne kreowanie komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Często określana jest jako Ił: Interaction (interakcja) + Immersion (zagłębienie)+ Imagination (wyobraźnia). Technologia rzeczywistości wirtualnej jest dostępna dla posiadaczy smartfonów, które dziś są już małymi komputerami o ogromnych możliwościach. By móc z niej korzystać wystarczy mieć tylko odpowiedni model telefonu oraz okulary VR. Ich kartonowe modele to projekt inżynierów firmy Google, a połączenie kartonu i smartfona jest najtańszym sposobem na wejście w świat wirtualnej rzeczywistości.

Teraz gogle VR będzie można otrzymać za darmo przy zakupie specjalnej edycji starterów JA+ Internet Na Kartę 15 GB za 15 zł. To:
1. Pakiet 3 GB na start.
2. Premia 12 dodatkowych GB za doładowanie za minimum 20 zł.
3. Bonusy gigabajtów po doładowaniu – nawet 36 GB po doładowaniu za 100 zł.
4. Rok Ważności Konta i 36 GB po doładowaniu za 150 zł.
5. Możliwość skorzystania z pakietu Nocny Transfer (10 zł na 30 dni), czyli 200 GB do wykorzystania w godzinach 01:00-08:00.

Wraz ze starterem otrzymamy kartonowe okulary VR do samodzielnego złożenia. Wystarczy przy pomocy kodu QR umieszczonego na boku okularów zainstalować na swoim smartfonie stosowne aplikacje dostępne w Google Play lub App Store i umieścić telefon w goglach. Aplikacje rozdzielają wyświetlacz w połowie i tworzą dwa obrazy - po jednym dla każdego oka. Można też po prostu oglądać filmy na YouTube na kanale "Filmy 360". Gogle VR dostępne ze starterem JA+ Internet Na Kartę obsługują telefony o maksymalnej przekątnej 5 cali.

Startery z okularami VR można dostać w Punktach Sprzedaży sieci Plus.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający