Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"CECYLIA I PEPO ODKRYWAJĄ OLIMPIADĘ" PREMIEROWO W POLSAT JimJamDrukuj

Polsat JimJam
Sierpień to miesiąc zmagań olimpijskich. Z tej okazji Polsat JimJam przygotował dla najmłodszych specjalną premierę – już 1 sierpnia na antenie zagości serial "Cecylia i Pepo odkrywają olimpiadę".


Wesoły duet zapozna dzieci z tajnikami konkurencji olimpijskich, a nawet spróbuje swoich sił w dziedzinach takich jak: siatkówka, tenis stołowy, taekwondo czy snowboarding.

W każdym odcinku w przystępny sposób przedstawione są zasady wybranych dyscyplin wraz z krótką historią i elementami, na które sportowiec musi zwrócić szczególną uwagę. Mali widzowie przekonają się, że sport to świetna zabawa, ale też niełatwa sztuka, wymagająca dużego nakładu pracy. Będą mieli także okazję odkryć bogactwo możliwości związanych z aktywnością fizyczną. Wspólna podróż bobslejem? Dla bohaterów to nic nadzwyczajnego. Przy okazji najmłodsi dowiedzą się, że pierwsze bobslejowe sanie wykonane były z drewna oraz że w jednym pojeździe może przebywać dwóch lub czterech zawodników, a od roku 2002 w dyscyplinie tej na olimpiadach rywalizują także kobiety. W innym odcinku Cecylia i Pepo opowiedzą widzom o łyżwiarstwie figurowym, które wymaga szybkości, zwinności, przygotowania pięknych strojów i uśmiechu – a wszystko to, by zapewnić sobie jak najlepsze noty od sędziów! Oczywiście bohaterowie nie będą mogli się powstrzymać i chwilę potem pójdą na pobliską ślizgawkę, by sprawdzić w praktyce, czy rzeczywiście jazda na łyżwach jest tak wymagająca.

"Cecylia i Pepo odkrywają olimpiadę" - od poniedziałku do piątku o godz. 8:40, 12:50, 15:55 i 16:45.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający