Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT I POLSAT NEWS Z KONCERTEM NA ŚDM. PROWADZĄ SYKUT-JEŻYNA I FIDUSIEWICZDrukuj

Polsat (HD)
Z okazji rozpoczynających się 27 lipca w Krakowie Światowych Dni Młodzieży Telewizja Polsat i Polsat News pokażą na żywo koncert "Wiara, Nadzieja, Miłość". Widowisko odbędzie się 21 lipca na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawie.Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Artur Gadowski, Piotr Cugowski, Zbigniew Wodecki, Muniek Staszczyk, Natalia Szroeder, Tomasz Szczepanik oraz chór Sound'n'Grace. W drugiej części koncertu najsłynniejsze piosenki Piotra Rubika wraz z orkiestrą pod jego batutą wykonają: m.in. Janusz Radek, Mateusz Ziółko, Grzegorz Wilk i Piotr Kupicha. Motywem przewodnim wieczoru będą ewangeliczne słowa: "Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią", które są mottem tegorocznych ŚDM. Specjalne słowa do uczestników widowiska skierują metropolita warszawski ks. kard. Kazimierz Nycz oraz arcybiskup diecezji warszawsko-praskiej ks. Henryk Hoser. W finale drugiej części wieczoru wszyscy zgromadzeni wspólnie zaśpiewają oficjalny hymn ŚDM "Błogosławieni miłosierni".

Koncert "Wiara, Nadzieja, Miłość", w czwartek, 21 lipca od godz. 20:05 w Telewizji Polsat. Od 22:00 transmisja w Polsat News. Gospodarzami wieczoru będą Paulina Sykut-Jeżyna i Adam Fidusiewicz.


Aktualizacja 19 lipca: Telewizja Polsat zmieniła zdanie, co do transmisji koncertu. Wydarzenie będzie można obejrzeć wyłącznie na antenie głównej Polsatu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający