Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"DISCO POD GWIAZDAMI 2016" ZE STĘŻYCY W POLSACIE I DISCO POLO MUSICDrukuj

Polsat (HD)
W dniach 12-13 sierpnia w amfiteatrze w Stężycy odbędzie się trzecia edycja festiwalu muzyki tanecznej - "Disco pod Gwiazdami". Pierwszego dnia wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej pop, a drugiego gwiazdy zagraniczne muzyki lat 80' i 90'. Impreza transmitowana będzie w Telewizji Polsat i na kanale Disco Polo Music.

12 sierpnia zaśpiewają m.in.: Feel, Antek Smykiewicz, Eleni, Szymon Wydra & Carpe Diem, Papa D., Tercet Egzotyczny, Fun Factory, Paula, Bartek Wrona, Łzy, Classic, Top One, Mig, Boys.

W sobotę, 13 sierpnia zobaczymy m.in.: LayZee aka - Mr. President, Velvet, Francesco Napoli, Corona, Amna, Alexia, Fly Projekt, Eruption, Captain Hollywood Project.

Bilety w cenie od 10 zł za jeden dzień do nabycia w Gminnym Przedsiębiorstwie Komunalnym w Stężycy, w kasach biletowych w dniu koncertu oraz na ebilet.pl.

"Disco pod Gwiazdami 2016" będzie trzecią edycją tego festiwalu. W poprzednich dwóch latach wydarzenie gościło w Płocku i Zielonej Górze.

#1 | Viking dnia 25.07.16 18:19
Ramówki obu stacji wymienionych w newsie można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....emna.info/

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający