Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"HH" W CP: FAM. MAX HD + FILM HD + SPORT HD + CINEMAX HD + OTG ZA 59,99 ZŁ/MIES.Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat rusza z wakacyjną edycją promocji "Happy Hours". Przez kilka najbliższych dni pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD wraz z opcją ON THE GO można będzie nabyć za 59,99 zł/mies.

Zainteresowani mogą zamówić online pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD z opcją ON THE GO za 59,99 zł miesięcznie przez cały okres umowy (24 miesiące). Co ważne, kontrakt zawierany jest na pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Pakiet VOD za 69,99 zł/mies. Po 6-miesięcznym okresie bez opłat, by płacić 59,99 zł, należy zrezygnować z Pakietu VOD. Klient ma do wyboru opcję bez dekodera - moduł CAM CI+, jak i dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu, w tym najnowszy EVOBOX PVR za 49 zł (z czynszem 5 zł/mies.). Oferta jest ważna przez następne 4 dni.


Szczegóły "Happy Hours" w Cyfrowym Polsacie
#1 | Grady dnia 24.07.16 04:01
Polsat przyzwyczaił nas do Happy Hours i to często są naprawdę interesujące propozycje. Sam z takiej skorzystałem, w sumie podobnej do tej i co ciekawe udało mi się jeszcze dokupić smartdom z netem.
#2 | Gosia dnia 25.07.16 12:43
Teraz to w sumie kupowanie w promocjach to ryzyko, bo zaraz może być następna Uśmiech ja już tak zwlekam z wyborem nowej platformy z dwa miesiące, bo ciągle jakieś promocje, ale z tego co obserwuje to CP ma chyba najwięcej i najlepsze. Czekam jeszcze do końca wakacji i muszę się na coś zdecydować - bo już mi się nudzi bez TV, ale na szczęście w wakacje nic ciekawego nie ma Uśmiech
#3 | Baribal dnia 27.07.16 19:10
Polsat cały czas promuje swój najnowszy dekoder Evobox i mnie to specjalnie nie dziwi bo polsat ma obecnie jeden z najlepszych dekoderów na rynku.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający