Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA KANAŁY AXN BEZ DODATKOWYCH OPŁAT W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 19 lipca do 31 października br. abonenci Cyfrowego Polsatu nieposiadający w swojej ofercie kanałów: AXN, AXN HD, AXN Black, AXN White, AXN Spin HD otrzymają dostęp do nich w ramach otwartego okna.

Wybrane seriale dostępne będą również bez dodatkowych opłat za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA oraz serwisu Cyfrowy Polsat GO.

Promocja nie dotyczy abonentów z pakietem Darmowym HD.


Pozycje na liście CP:
* AXN HD - 35, SD - 515
* AXN White - 36
* AXN Black - 37
* AXN Spin HD - 140

#1 | Staszek dnia 19.07.16 13:07
Normalnie szał. Takimi promocjami CP nie zdobędzie nowych, a i nie przekona już obecnych abonentów do pozostania, szczególnie po ostatniej akcji z Euro.
#2 | Czester dnia 24.07.16 03:55
Otwarte okno w polsacie to już powoli standard. Często odkodowywują kanały i dzięki temu można mieć dostęp do kanałów wyższych pakietów, co pozwala sensownie klientowi wybierać ofertę.
#3 | Weronika dnia 25.07.16 12:50
A czemu nie zdobędzie nowych - właśnie promocjami zdobywa się nowych i przekonuje obecnych do pozostania. Cały czas przywołujecie Euro, ale ta impreza się już skończyła, poza tym jak każda komercyjna platforma CP chciał i zarobił na niej. Takie są realia rynku i nikt - przynajmniej na razie - tego nie zmieni.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający