Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: 11 GB INTERNETU DLA PIELGRZYMÓWDrukuj

Plus
Startery JA+ Na Kartę to najlepsza propozycja dla pielgrzymów przyjeżdżających do Polski na spotkania z Papieżem Franciszkiem. Wiedząc jak ważny jest dla nich kontakt z najbliższymi oraz innymi pielgrzymami, Plus oferuje im pakiet internetowy aż 11 GB oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y do polskich sieci komórkowych.

Młodzi goście z zagranicy będą mieli możliwość zakupu starterów JA+ Na Kartę, dzięki którym można:
· być w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi wykorzystując Facebook Messenger, WhatsApp, Instagram i inne komunikatory, dzięki pakietowi Internetu,
· być w kontakcie z przyjaciółmi i pielgrzymami w Polsce dzięki nielimitowanym rozmowom i SMS-om do wszystkich polskich sieci komórkowych,
· być na bieżąco dzięki pakietowi aż 11 GB na Internet, który można wykorzystać na wszystko, czego się potrzebuje np. mail, wiadomości itp.

Żeby otrzymać 11 GB Internetu wystarczy:
* kupić starter JA+ Na kartę,
* włączyć promocję "JA+ Rozmowy, SMS-y na komórkowe i 3 GB" za 29 zł na 30 dni (*136*11*05#),
* aktywować 5 GB (SMS o treści TAK na numer 80505).

Z oferty mogą skorzystać zarówno pielgrzymi przybyli do Polski, jak i wszyscy chętni.

Startery są dostępne we wszystkich punktach sprzedaży Plusa oraz punktach sprzedaży detalicznej, takich jak kioski. Będą także w specjalnych Punktach Informacyjnych znajdujących się w miejscach uroczystości związanych z wizytą w naszym kraju Papieża Franciszka.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający