Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 1,8 MLN WIDZÓW KONCERTU "PRZEBOJOWE LATO RADIA ZET I POLSATU"Drukuj

Polsat (HD)
To był jeden z najważniejszych muzycznych wieczorów wakacji. Koncert "Przebojowe lato Radia ZET i Polsatu" w Uniejowie oglądało średnio ponad 1,8 mln widzów. W trakcie nadawania Telewizja Polsat była liderem wieczornego pasma w obu grupach audytoryjnych. Udziały stacji wyniosły 14,2% w grupie wszystkich badanych oraz 14,9% w grupie wiekowej 16-49.

W niedzielny wieczór nieco kapryśna aura tegorocznych wakacji zdecydowanie sprzyjała. Uniejów rozbłysnął wszystkimi kolorami lata, publiczności dopisywał humor, a atmosfera była doskonała. Trudno się dziwić, bo sceną zawładnęli artyści, bez których trudno wyobrazić sobie wakacyjną zabawę. W plebiscycie na przebój lata wygrał Rafał Brzozowski z piosenką "Tak blisko".

Koncert poprowadzili: wokalistka Natalia Szroeder, Maciej Dowbor i dziennikarz Radia ZET Damian Michałowski.


Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
#1 | Loczek dnia 27.07.16 19:16
Koncert był świetny koncert. Cieszy mnie, że Zetka przeszła do polsatu, bo to będzie gwarancja obopólnej współpracy. Miejmy nadzieję, że owocnej.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający