Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

1 SIERPNIA STARTUJE KANAŁ POLSAT SPORT FIGHT HD (akt.)Drukuj

Polsat Sport Fight HD
Już 1 sierpnia wystartuje nowy kanał sportowy Grupy Polsat – Polsat Sport Fight – w którym bez reklam i w jakości HD fani sportów walki będą mogli podziwiać najmocniejsze ciosy czy spektakularne nokauty.


Polsat Sport Fight będzie nadawany w jakości HD, 7 dni w tygodniu przez co najmniej 18 godzin na dobę. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal – do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat – będą to m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN.


Logo kanału


Widzowie Polsat Sport Fight HD zobaczą retransmisje widowiskowych starć z udziałem czołowych wojowników z kraju i ze świata – silne uderzenia i serce do walki zaprezentują m.in. Andrzej Gołota, Tomasz Adamek, Mariusz Wach, Izu Ugonoh, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Przemysław Saleta, Władimir Kliczko, Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla czy Marcin Różalski.

Według informacji press.pl, Polsat Sport Fight będzie nadawał na podstawie zmienionej koncesji zapowiadanego w 2013 roku Polsatu Sport Weekend.


Aktualizacja: Ramówka stacji na pierwszy tydzień nadawania.
#7 | Monika dnia 28.07.16 11:00
Nie rozumiem dlaczego tylko narzekania i narzekania, ale my Polacy tylko do tego się nadajemy, a chyba Ci, którym to odpowiada po prostu chyba nie chcą się angażować i pisać Uśmiech Wg mnie wszystkie zmiany mają plusy i minusy, zależy dla kogo, ale nie można tak wszystkiego krytykować, przecież czy są reklamy czy ich nie ma wynika z zarobku - nikt za darmo nie będzie nadawał. Trzeba się do tego przyzwyczaić.
#8 | Jarek dnia 28.07.16 12:19
Zapowiada się nieźle. W Cyfrowym Polsacie zawsze było dużo ciekawych wydarzeń ze sportów walki i myślę, że przygotowanie wyłącznie im dedykowanego kanału to jest dobre rozwiązanie.
#9 | Viking dnia 28.07.16 13:33
Droga Pani Moniko z PR, zapomniała pani o opłatach z abonamentu. Polacy płacą co miesiąc wysokie abonamenty, a w zamian za to dostają reklamy. Uśmiech Tak więc jedni chcą zarobić, a drudzy chcą mieć w zamian jakość, a nie reklamy. Szeroki uśmiech
#10 | Ed dnia 28.07.16 22:01
Tak patrzę na ramówkę i jest to obiecujące, praktycznie cała klasyka boksu ostatnich dekad, do tego KSW, po prostu będzie co oglądać. Bardzo pozytywnie. Polsat Sport Fight zanosi się na jeden z moich ulubionych kanałów.
#11 | Jordi dnia 29.07.16 03:45
Co do ramówki to raczej polsat będzie ją miał czym zapewnić. Tygodniowo na całym świecie odbywa się wiele imprez - myślę, że polsat sukcesywnie będzie nabywał praw do ich emisji.
#12 | AR HD dnia 29.07.16 09:49
Nie ma co się oszukiwać. Ramówka nie powala. Wystartują z samymi powtórkami, wiele z nich leci ciągle w PS, PSE i PSN. Startują 1 sierpnia, by zapchać lukę po Fightklubie. Podobnie było z Polsat Romans.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający