Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

1 SIERPNIA STARTUJE KANAŁ POLSAT SPORT FIGHT HD (akt.)Drukuj

Polsat Sport Fight HD
Już 1 sierpnia wystartuje nowy kanał sportowy Grupy Polsat – Polsat Sport Fight – w którym bez reklam i w jakości HD fani sportów walki będą mogli podziwiać najmocniejsze ciosy czy spektakularne nokauty.


Polsat Sport Fight będzie nadawany w jakości HD, 7 dni w tygodniu przez co najmniej 18 godzin na dobę. Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal – do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat – będą to m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN.


Logo kanału


Widzowie Polsat Sport Fight HD zobaczą retransmisje widowiskowych starć z udziałem czołowych wojowników z kraju i ze świata – silne uderzenia i serce do walki zaprezentują m.in. Andrzej Gołota, Tomasz Adamek, Mariusz Wach, Izu Ugonoh, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Przemysław Saleta, Władimir Kliczko, Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla czy Marcin Różalski.

Według informacji press.pl, Polsat Sport Fight będzie nadawał na podstawie zmienionej koncesji zapowiadanego w 2013 roku Polsatu Sport Weekend.


Aktualizacja: Ramówka stacji na pierwszy tydzień nadawania.
#1 | lolek dnia 27.07.16 12:43
Kolejna powtórka, powtórek nam się szykuje. Jakiś pozytyw jest taki że nie będzie w tym kanale reklam.
#2 | spinacz66 dnia 27.07.16 12:49
Jestem ciekaw w jakim pakiecie będzie Polsat Sport tylko?
I czy znowu nie wymyślą jak kiedyś że trza będzie nową umowę zawierać po okresie próbnym bo jak pamietam kiedyś w CP tak miałem z kanałami nowymi mimo że miałem Full pakiety bez HBO
#3 | mikun8 dnia 27.07.16 18:06
...reklamy Polsat wprowadzi po miesiącu jak juz zdecydowani wypowiedzą umowy .Gdyby teraz zaczęli z reklamami to jeszcze wiecej abonentów zerwie umowy ( oczywiście posiadaczysiemka pakietu
SPORT HD ) ......
#4 | Jerik dnia 27.07.16 19:05
@spinacz66 Myślę, że kanał trafi do pakietu sport, bo to jest chyba jego miejsce. Raczej nie będzie od podstawowego polsatu. Podoba mi się czas emisji przez 7 dni w tygodniu po conajmniej 18 godzin.
#5 | Konrad dnia 27.07.16 20:04
spinacz66 Na pewno w Sport HD wzwyż. Przecież kanał ten zastąpi Fightklub, który znajduje się właśnie w tym pakiecie.
#6 | ppg47 dnia 27.07.16 21:53
Ostatnie pakiety sportowe wychodzą mnie czubkiem głowy

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający