Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

CYFROWY POLSAT WYŁĄCZY KANAŁ FIGHTKLUB. MOŻNA ROZWIĄZAĆ UMOWĘDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat poinformował, że dniem 1 sierpnia 2016 r. w miejsce kanału Fightklub zostanie uruchomiony kanał Polsat Sport Fight HD, a Fightklub zostanie wyłączony. Tym samym otwiera się furtka dla abonentów, którzy nie chcą być dalej związani z operatorem.

Jeżeli kanał Fightklub jest gwarantowany w umowie lub aneksie (pakiet Sport HD) i nie zostanie zaakceptowana powyższa zmiana, przysługuje prawo do rozwiązania umowy abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w okresie podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać do dnia 31.08.2016 r. w Punkcie Sprzedaży CP lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.


#13 | k dnia 02.08.16 11:29
Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A., bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec cyklu rozliczeniowego, na podstawie §9, pkt.4 – wyłączenie z oferty kanału Fightklub.
#14 | k dnia 02.08.16 11:32
bez tego co jest w cudzysłowie "ᡃ"a tak kopiujesz wszystko co leci Uśmiech pozdrawiam.
#15 | Dziobaczek22 dnia 02.08.16 12:32
K wielkie dzięki za pomocUśmiech
#16 | k dnia 02.08.16 12:50
Tylko pamiętaj zanieść to wcześniej nie możesz tego zrobić w dniu okresu rozliczeniowego bo będziesz czekał/czekała do września ja zaniosłem dzisiaj bo mój okres rozliczeniowy jest do 03 każdego miesiąca i jutro teoretycznie mam zakończenie umowy.
#17 | Blumsztajn dnia 03.08.16 13:16
To jest zabawne, jak to w necie ludzie piszą, że wypowiadają umowy w CP, a CP jak ogłasza wyniki, to tych klientów ma co kwartał więcej Uśmiech. Nie wiem, co by musiało się stać, żebym z CP rezygnował, ale na pewno nie usunięcie jednego kanału, zwłaszcza takiego, który jest zastąpiony nowym i lepszym.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający