Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT WYŁĄCZY KANAŁ FIGHTKLUB. MOŻNA ROZWIĄZAĆ UMOWĘDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat poinformował, że dniem 1 sierpnia 2016 r. w miejsce kanału Fightklub zostanie uruchomiony kanał Polsat Sport Fight HD, a Fightklub zostanie wyłączony. Tym samym otwiera się furtka dla abonentów, którzy nie chcą być dalej związani z operatorem.

Jeżeli kanał Fightklub jest gwarantowany w umowie lub aneksie (pakiet Sport HD) i nie zostanie zaakceptowana powyższa zmiana, przysługuje prawo do rozwiązania umowy abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w okresie podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać do dnia 31.08.2016 r. w Punkcie Sprzedaży CP lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.


#13 | k dnia 02.08.16 11:29
Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A., bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec cyklu rozliczeniowego, na podstawie §9, pkt.4 – wyłączenie z oferty kanału Fightklub.
#14 | k dnia 02.08.16 11:32
bez tego co jest w cudzysłowie "ᡃ"a tak kopiujesz wszystko co leci Uśmiech pozdrawiam.
#15 | Dziobaczek22 dnia 02.08.16 12:32
K wielkie dzięki za pomocUśmiech
#16 | k dnia 02.08.16 12:50
Tylko pamiętaj zanieść to wcześniej nie możesz tego zrobić w dniu okresu rozliczeniowego bo będziesz czekał/czekała do września ja zaniosłem dzisiaj bo mój okres rozliczeniowy jest do 03 każdego miesiąca i jutro teoretycznie mam zakończenie umowy.
#17 | Blumsztajn dnia 03.08.16 13:16
To jest zabawne, jak to w necie ludzie piszą, że wypowiadają umowy w CP, a CP jak ogłasza wyniki, to tych klientów ma co kwartał więcej Uśmiech. Nie wiem, co by musiało się stać, żebym z CP rezygnował, ale na pewno nie usunięcie jednego kanału, zwłaszcza takiego, który jest zastąpiony nowym i lepszym.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający