Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW VI EDYCJI PROGRAMU "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
Poznaliśmy ostatnie trzy gwiazdy, które wystąpią w szóstej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W show Polsatu zobaczymy: aktorkę Olgę Borys, aktorkę teatralną Marię Tyszkiewicz i wokalistę Kamila Bijosia.


Kilka dni temu informowaliśmy, że w muzycznym widowisku, wystąpią również: piosenkarka i aktorka estradowa Olga Szomańska, aktorka Joanna Moro, wokalista Michał Rudaś oraz aktorzy Radosław Pazura i Mateusz Banasiuk.

Show "Twoja twarz brzmi znajomo" dla Telewizji Polsat produkuje firma Endemol Polska. Premiera szóstej serii już jesienią.
#1 | Karlik dnia 29.07.16 03:51
Cieszy mnie kontynuacja programu, bo jest to jedno z lepszych show w telewizji. Polsat do 6 już serii znalazł sporo nowych gwiazd.
#2 | Basia dnia 29.07.16 12:58
Tak jak myślałam, sporo ciekawych nazwisk. To jest jedno z najlepszych show w polskiej telewizji. A muzycznie najlepsze, dlatego cieszy, że w kolejnej odsłonie Polsat zaprosił bardzo ciekawe towarzystwo. Będzie cyzm się ekscytować.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający