Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WYSTARTOWAŁA TEGOROCZNA EDYCJA SAMSUNG SUMMER CAMP POWERED BY PLUSDrukuj

Plus
Gorąca strefa dobrej zabawy zagościła już na plaży w Dębkach, gdzie będzie do 2 sierpnia, a następnie przeniesie się na niemal miesiąc, na plażę w Sopocie. Samsung Summer Camp powered by Plus to wyjątkowe miejsce, w którym nikt nie będzie się nudził, a na wypoczywających czekają zawody sportowe i konkursy z nagrodami, rozrywka oraz możliwość testowania na żywo najnowszych produktów i technologii mobilnych.

Do 2 sierpnia na plaży w Dębkach, a od 5 do 21 sierpnia na plaży w Sopocie pojawi się aktywne miasteczko. To miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto w tym terminie wypoczywa w tych miejscowościach. Strefa dziecięca Plus i Angry Birds, strefa gamingu, boisko do siatkówki plażowej, strefa chillout, kino letnie a także możliwość testowania najnowszych produktów z oferty Samsung, w tym Gear VR, gwarantują dobrą zabawę zarówno dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, jak i dla chcących w trakcie urlopu po prostu poleniuchować.

Samsung Summer Camp powered by Plus to cztery specjalne strefy:

• Strefa Fit, gdzie na lubiących aktywny wypoczynek czekają zajęcia fitness oraz nauka tańca. Na boisku do siatkówki plażowej, będzie można wziąć udział w amatorskich rozgrywkach, a pod okiem profesjonalnego trenera - podszkolić swoje umiejętności.

• Strefa Gamingu i Gear VR, gdzie w ciągu chwili dzięki okularom do wirtualnej rzeczywistości będzie można przenieść się np. do Parku Jurajskiego; dodatkowo rozgrywane będą turnieje w popularnych grach elektronicznych.

• Strefa Dziecięca Plus i Angry Birds, gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoją siłę oraz celność, strzelając z procy we wściekłe ptaki, wygrywając przy okazji letnie gadżety. Na tabletach będą mogły kolorować ulubione kolorowanki. W tym czasie rodzice będą mieli okazję zapoznać się z aplikacją Bezpieczne Dziecko oraz z aktualną ofertą z Angry Birds w Plusie.

• Strefa Chillout, w której portal muzyczny muzodajnia.pl zapewni dostęp do najnowszych wakacyjnych hitów, których będzie można posłuchać w komfortowych warunkach, na słuchawkach Level One. Na miłośników literatury czekają audiobooki z plusoczytelnia.pl. Na tabletach z dostępem do Internetu LTE sieci Plus będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą Plusa oraz programem smartDOM.

Wśród licznych niespodzianek, na odwiedzających Samsung Summer Camp powered by Plus czekają m.in. darmowe kody do portalu z najtańszą muzyką w sieci muzodajnia.pl, darmowe kody do gry Angry Birds oraz firmowe gadżety Samsunga, takie jak okulary przeciwsłoneczne, torby plażowe, freesbe i piłki plażowe.

Partnerem technologicznym akcji jest operator sieci Plus.


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający