Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

REKORDOWY TYDZIEŃ POLSAT NEWS. DZIĘKI RELACJOM ZE ŚDMDrukuj

Polsat News (HD)
Polsat News relacjonując niedzielne wydarzenia Światowych Dni Młodzieży uzyskał 2,80% udziałów w grupie 4+. Jest to najlepszy wynik od początku nadawania stacji. Również uśrednione udziały Polsat News w całym tygodniu należały do rekordowych - średnio 2,12% w grupie wszystkich 4+ i 1,72% w grupie wiekowej 16-49.

W trakcie Światowych Dni Młodzieży Polsat News włączyło niemal 7 milionów widzów. Stacja uzyskała najlepsze średnie tygodniowe udziały od początku nadawania – 2,12% w grupie 4+ i 1,72% w grupie wiekowej 16-49.

Widzowie Polsat News mogli zobaczyć ponad 90 godzin relacji na żywo z obchodów Światowych Dni Młodzieży. Wydarzenia z miejsc odwiedzanych przez Papieża Franciszka, m.in. okna przy Franciszkańskiej 3 w Krakowie, Campus Misericordiae w Brzegach, Klasztoru na Jasnej Górze czy Obozu Auschwitz-Birkenau, były na bieżąco relacjonowane przez reporterów Polsat News. Najświeższe komentarze zapewniali zapraszani goście. W Krakowie przez cały czas funkcjonowało studio plenerowe, z którego prowadzone było główne wydanie "Wydarzeń", a także wydania specjalne programów na antenie Polsat News.

Blisko 3,7 miliona widzów włączyło Polsat News w niedzielę. Stacja uzyskała udziały na poziomie 2,80% w grupie wiekowej 4+ oraz 1,84% w grupie komercyjnej. Wśród wszystkich badanych Polsat News uzyskał najlepsze udziały od początku nadawania.

Relacje Polsat News w niedzielę 31 lipca były w całości poświęcone wydarzeniom ostatniego dnia Światowych Dni Młodzieży. Widzowie mogli obejrzeć m.in. Mszę Świętą Posłania celebrowaną przez Papieża Franciszka w Brzegach, specjalne wydania programów "Angelus" i "Wystarczy Chcieć", a także spotkanie Ojca Świętego z wolontariuszami i pożegnanie na lotnisku w podkrakowskich Balicach. Zaraz potem "Gościem Wydarzeń" w rozmowie z Dorotą Gawryluk była Premier Beata Szydło.


Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający