Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWE MOŻLIWOŚCI REJESTRACJI NUMERÓW PREPAID W PLUSIEDrukuj

Plus
Plus wprowadza nowe możliwości rejestracji numerów prepaid. Operator rozpoczął współpracę z siecią RUCH. Teraz każdy zarówno nowy, jak i obecny klient Plus na Kartę, Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę, może zarejestrować swój numer w kiosku RUCHU.

Każda osoba zakupująca starter Plusa w kiosku RUCHU ma jednocześnie możliwość zarejestrowania nowego numeru bezpośrednio w miejscu zakupu. Wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość: dowód osobisty lub paszport, bądź kartę stałego pobytu. Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości.

Również dotychczasowi klienci usług "na kartę" w Plusie mogą korzystać z kanału rejestracji numerów prepaid w kioskach RUCHU. Poza dokumentem tożsamości należy mieć przy sobie numer karty SIM, który łatwo można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści KARTA na nr 80105.

Proces rejestracji numerów klientów Plusa w sieci RUCH jest całkowicie bezpieczny. Dane użytkowników trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

Dzięki współpracy z siecią RUCH klienci Plusa mają do swojej dyspozycji zdecydowanie większą liczbę placówek, w których mogą dokonać rejestracji swoich numerów "na kartę". Łącznie jest to 3100 punktów sprzedaży (1300 salonów Plusa lub Cyfrowego Polsatu i 1800 kiosków sieci RUCH).

Klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus lub zarejestrowany numer "na kartę", mogą od 1 sierpnia zarejestrować swojego prepaida bez wychodzenia z domu za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie zarejestrowany na dane podane przy podpisywaniu umowy lub przy rejestracji karty.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający