Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT ODŚWIEŻA POPOŁUDNIOWE PASMO. "NA RATUNEK 112" I "GLINIARZE" W OFERCIEDrukuj

Polsat (HD)
W poniedziałek, 29 sierpnia na antenie Telewizji Polsat zadebiutują dwie nowe pozycje paradokumentalne. "Na ratunek 112" oraz "Gliniarze" zastąpią w ramówce stacji odpowiednio serial "Malanowski i Partnerzy" oraz wiosenną nowość Polsatu - "Małolaty".

"Na ratunek 112" odsłania kulisy pracy pogotowia, policji i służb ratunkowych. Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób. Wypadki, zasłabnięcia czy włamania to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Emisja serialu w dni powszednie, o godzinie 16:30.

Bohaterami serialu "Gliniarze" są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także naczelnik i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Każdy odcinek "Gliniarzy" to konfrontacja jednego zespołu detektywów, a w nim dwie zamknięte historie kryminalne. Jedna zawsze będzie dotyczyła najcięższych przestępstw, natomiast druga to mniej skomplikowana sprawa wprowadzająca odrobinę humoru do narracji. Szerzej o tej pozycji pisaliśmy w tym newsie. Emisja: poniedziałek - piątek, godz. 17:00.

#1 | Blumsztajn dnia 09.08.16 21:45
To może być ciekawe urozmaicenie ramówki. Szczerze mówiąc, należało się to popołudniom w Polsacie. Trochę nowej krwii. A w obu programach widzę spory potencjał. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający