Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"RIO 2016 - MAGAZYN SIATKARSKI" NOWOŚCIĄ KANAŁÓW SPORTOWYCH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
11 sierpnia na antenie Polsatu Sport News i w Polsacie Sport zadebiutuje nowy program publicystyczny "Rio 2016 – magazyn siatkarski". Godzinny program nadawany w dni kolejnych meczów Polaków na IO w Rio de Janerio, będzie poświęcony głównie występom naszych siatkarzy, ale goście i eksperci skomentują również inne ważne polskie wydarzenia dnia na olimpijskich arenach.

Magazyn zadebiutuje na antenach Polsatu Sport News i Polsatu Sport w dniu meczu Polska – Argentyna w czwartek 11 sierpnia o godzinie 22:00. Kolejne wydania pojawią się 13 sierpnia o godzinie 22:00 w Polsacie Sport News i Polsacie Sport Extra i 15 sierpnia o godzinie 23:00 w Polsacie Sport News i Polsacie Sport.

Wśród gości, którzy skomentują występy naszych siatkarzy oraz innych reprezentantów na Igrzyskach Olimpijskich w Rio pojawią się m.in. Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Tomasz Swędrowski czy Maciej Jarosz. Magazyn poprowadzą Marcin Lepa, Przemysław Iwańczyk i Jerzy Mielewski.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający