Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

4 NOWOŚCI WE WRZEŚNIU NA KANALE POLSAT JimJamDrukuj

Polsat JimJam
Na wrzesień kanał Polsat JimJam przygotował cztery premierowe pozycje programowe. Nowościami będą: serie "Dinopociąg" i "Yaya i Zouk", film "Jasper" oraz autorska produkcja stacji - "Klub Małego Kucharza", o której szerzej informowaliśmy kilka dni temu.

"Dinopociąg"
Emisja: w dni powszednie o 8:35, 12:50, 16:00 i 19:55 oraz w weekendy o 13:55, 17:20 i 19:55


"Dinopociąg" to gratka dla wszystkich maluchów zafascynowanych dinozaurami i pociągami. Ta innowacyjna seria stworzona w niezwykłej animacji komputerowej przez The Jim Henson Company (twórcy "Muppetów") zachęca małych widzów do naukowego myślenia i uczy podstaw nauk przyrodniczych, historii naturalnej i paleontologii. Mały Tyrannosaurus Rex o imieniu Bratek, wraz z przybraną rodziną pteranodonów, wyruszają w niezwykłe podróże Dinopociągiem, podczas których poznają wszystkie gatunki dinozaurów żyjących w różnych erach i uczą się nowych faktów o tych fascynujących stworzeniach. "Dinopociąg" to niezwykle popularna seria na całym świecie, którą zafascynowały się zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Produkcja zdobyła nagrodę "Parents Choice Award".

"Yaya i Zouk"
Emisja od poniedziałku do piątku o 8:05 i 11:55


Przepełniona optymizmem i dobrym humorem seria przedstawia perypetie dwójki dzieciaków o imionach YaYa i Zouk, które bawią się w realnym i wyimaginowanym świecie, stale przechodząc z jednego do drugiego. Bohaterom towarzyszą ich zabawki, które ożywają. Starsza siostra YaYa i jej mały, ciekawy wszystkiego brat Zouk uwielbiają wspólnie podróżować do zwariowanych, wymyślonych światów, czy to statkiem kosmicznym prosto przez lustro, czy też w głąb lasu znajdującego się z tyłu szafy.

"Jasper"
Premiera w sobotę, 25 września o 8:30


Jasper i Junior, dwaj bracia-pingwiny przeżywają niezwykłe przygody pomiędzy kolorowym, portowym miastem, a pokrytymi lodem terenami wokół bieguna południowego. Z pomocą dziewięcioletniej Emmy bracia ratują jajka rzadko spotykanego gatunku ptaka o nazwie Kakapo z rąk szalonego Dr. Blocka. Jasper i jego towarzysz podróżują na półkulę północną, na "sam koniec świata", a dramatyczne poszukiwania skradzionych jaj okazują się być tylko małą częścią dużo większego planu, w którym Dr Block, podejrzany producent popularnego napoju dla dzieci, odgrywa główną rolę.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający