Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: KOLEJNE MIEJSCA, GDZIE MOŻNA ZAREJESTROWAĆ NUMER "NA KARTĘ"Drukuj

Plus
Startery Plus na Kartę, Plush na Kartę oraz Plus Internet na Kartę można już rejestrować w sieci NEONET oraz w placówkach Poczty Polskiej. Obowiązkowej rejestracji kart prepaid można więc już dokonać w prawie 8 tysiącach placówek.

Każda osoba kupująca starter Plusa w sieci NEONET ma możliwość zarejestrowania swojego numeru od razu w miejscu zakupu. Dane użytkowników rejestrujących numer trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych. W NEONET rejestracji swoich numerów prepaid mogą dokonać również dotychczasowi klienci usług "na kartę" w Plusie.

Dokonać rejestracji numerów można również w placówkach Poczty Polskiej. Dzięki współpracy z Pocztą Polską jest to już łącznie 7970 punktów (1300 salonów Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepów sieci NEONET, 1800 kiosków sieci RUCH oraz 4600 placówek Poczty Polskiej).

#1 | Janek dnia 12.08.16 19:33
Chyba dobry pomysł. Ja już zarejestrowałem, bo jednak mieli czym do siebie przekonać. Plus poza tym to niezły operator, z zasięgiem przyzwoitym i sprawnym netem, więc jest to kolejny powód poza giftami, żeby mieć u nich kartę.
#2 | Barry dnia 17.08.16 21:11
Nie wiem czy tylko Plusowi zależy tak na rejestracji kart, ale wygląda na to, że chcą umożliwić to w każdej miejscowości. W dodatku kuszą klientów innych sieci na przejście do nich za całkiem niezłe bonusy - 50 GB netu, rok ważności konta i 500 pln.
#3 | Chevie dnia 29.08.16 22:16
Plus dość mocno zainwestował w punkty możliwości rejestracji swoich telefonów, a w dodatku rejestracja jego kart wiąże się z wieloma gratisami.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający