Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TRUDNE SPRAWY", "DLACZEGO JA?" I "ZDRADY" Z PREMIEROWYMI ODCINKAMIDrukuj

Polsat (HD)
Jesienią na antenę Polsatu powrócą kolejne sezony popularnych seriali paradokumentalnych: "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?" oraz "Zdrady". Dwie pierwsze pozycje już od 29 sierpnia, a "Zdrady" od 1 września.


W najnowszych odcinkach "Trudnych spraw" poznamy m.in. milionera, Joachima Kulika i jego rodzinę, która po upadłości ich firmy budowlanej walczy o zachowanie dotychczasowego statusu życiowego. Na przykładzie 33-letniej Moniki przekonamy się do czego jest zdolna porzucona kobieta. Natomiast wraz z Joanną Bielą przeżyjemy trudne chwile podczas spotkania z jej synem uprowadzonym przed 24 laty. Czy kobiecie uda się odzyskać zaufanie syna i znów będą rodziną? W innym odcinku sprawdzimy z kolei co ukrywa w piwnicy nowy partner Anety Kruszewskiej. Jaką tajemnicę skrywa mężczyzna? Czy prawda o Danielu doprowadzi do rozpadu związku przekonamy się już jesienią. Emisja: poniedziałek - piątek, 13:00.

Nowe odcinki "Dlaczego ja?" to nowe, zaskakujące historie z życia wzięte. W pierwszym odcinku poznamy perypetie 34-letniego Pawła, nauczyciela w szkole zawodowej. Mężczyzna po suto zakrapianej imprezie na zakończenie roku szkolnego spędza noc w hotelu z młodą kobietą poznaną w barze. Kiedy budzi się rano nic nie pamięta, a jego żona odkrywa, że z ich konta zniknęło 1000 zł. 2 miesiące później Paweł wita swoich nowych uczniów, a wśród nich 19-latkę z hotelu… Co wydarzyło się między nimi w hotelu? Jakie będą tego konsekwencje dla obojga? W innym odcinku przyjrzymy się historii 3 rodzeństwa Gudłowskich – Natalii, Marcela i Adriana. Kiedy Natalia kupuje w Internecie starą szafkę nie spodziewa się jakie będą tego konsekwencje. Kobieta przypuszcza, że mebel należał do jej rodziny, której dom spalił się 21 lat temu, a w pożarze zginęli jej rodzice. Wkrótce pojawia się podejrzenie, że tragedia z przeszłości wcale nie była zwykłym nieszczęśliwym wypadkiem, ale rezultatem podpalenia. Premierowe odcinki o godz. 14:45.

Jesienią do ekipy serialu "Zdrady" zgłosi się m.in. 41-latek, którego pierwsze małżeństwo zakończyło się z powodu romansu żony. Mężczyzna obawia się, że historia może się powtórzyć w jego drugim związku. Przekonamy się także, czy kolejna klientka Petrova, Magdalena ma rację podejrzewając swojego niepełnosprawnego męża o romans z młodą, atrakcyjną gosposią. W innym odcinku wraz z ekipą serialu sprawdzimy co łączy Dariusza Tomeckiego z kuzynką jego żony. Czy detektywom uda się złapać mężczyznę na gorącym uczynku? Jesienią przekonamy się także dlaczego bezpłodna żona Jerzego Dziwisza nagle przestała mówić o adopcji dziecka i bardzo się zmieniła. Emisja serialu w czwartki o godzinie 22:10.

Producentem seriali jest firma Tako Media. Polsat pokaże również premierowe odcinki, produkowanego przez ATM Grupę paradokumentu "Pielęgniarki".

#1 | Viking dnia 29.08.16 22:24
Ramówkę kanału Polsatu i godziny emisji paradokumentów można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....emna.info/

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający