Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONCERT "LEGENDY POLSKIEGO POPU" W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
20 sierpnia na Stadionie Miejskim w Łodzi odbędzie się druga edycja wydarzenia Top Łódź Festiwal, tym razem pod nazwą "Legendy polskiego popu". Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki pop, których utwory przez lata nie straciły na wartości.

Wystąpią: Edyta Górniak, T.Love, De Mono, Wilki, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Kukulska, Gabriel Fleszar, Kasia Kowalska, Magma, Łzy, Elektryczne Gitary, Urszula, Golden Life, Renata Dąbkowska i inni. Na łódzkim obiekcie usłyszymy hity, które rozgrzewały serca Polaków w latach 90, m.in.: "Aicha", "Ruchome piaski", "Statki na niebie", "Son of the blue sky", "Coś optymistycznego", "Kroplą deszczu", "IV liceum ogólnokształcące", "Rysa na szkle", "Dadada", "Oprócz", czy w końcu "To nie ja! (byłam Ewą)".

Koncert na żywo pokaże Telewizja Polsat. Początek transmisji w sobotę, 20 sierpnia, o godz. 20:05. Gospodarzami wydarzenia będą Agnieszka Hyży i Darek Maciborek.

#1 | Derwisz dnia 14.08.16 13:41
Ostatnio Disco pod Gwiazdami, a teraz koncert Legendy polskiego popu i top w dodatku z ciekawymi wykonawcami. Polsat w tym roku postawił na koncerty, choć przydałoby się jeszcze kilkanaście kabaretonów.
#2 | Garlic dnia 16.08.16 16:40
Ta imprezka zapowiada się bardzo dobrze. Koncert pod patronatem polsatu to gwarancja sukcesu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający