Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LISTA UCZESTNIKÓW VI EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Telewizja Polsat oficjalnie ujawniła listę uczestników szóstej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Nowa odsłona tanecznego show ruszy 2 września.

W "Tańcu z gwiazdami" wystąpią: aktorki Karolina Gorczyca, Olga Kalicka, Misheel Jargalsaikhan i Urszula Dębska, artystka kabaretowa Ewa Błachnio, dziennikarka Mariola Bojarska-Ferenc, aktorzy Adam Zdrójkowski, Robert Wabich, Tomasz Ciachorowski i Sławomir Zapała oraz wokalista Kamil Mokrzycki.

Szósta edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" już od 2 września, o godz. 20:05 w Polsacie.
#1 | Elegs dnia 16.08.16 21:00
Myślałem, że już ciężko będzie skompletować fajną ekipę do programu a tu proszę Uśmiech Zapowiada się super! Będzie co oglądać w te coraz zimniejsze wieczory.
#2 | Roberto dnia 17.08.16 06:49
Podejrzewam, że Gwiazdy same pchają się do programu, bo nie dość, że polsat świetnie im zapłaci to w dodatku nauczą się dobrze tańczyć za free. Program pomimo już kilkunastu edycji w samym polsacie ma nadal swoich wiernych widzów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający