Kontakt

Facebook

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

WideoPanelSPECJALNA OFERTA UBEZPIECZEŃ DLA KLIENTÓW PLUSA I CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Plus & CP
Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą już korzystać z unikatowej oferty ubezpieczeń gwarantowanych przez jednego z największych ubezpieczycieli na polskim rynku – ERGO Hestię. Od teraz ubezpieczenie samochodu, domu czy podróży będzie dostępne jeszcze szerzej – można je uzyskać w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

"JA+ Ubezpieczenia to kolejny etap rozwoju naszego flagowego programu smartDOM. Cały czas pracujemy nad dodatkowymi korzyściami dla klientów, którzy wybierają nasze usługi" - mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Klientom Plusa i Cyfrowego Polsatu oferowane są trzy rodzaje ubezpieczeń:
* majątkowe – ubezpieczenie mieszkania/domu, również z cesją na bank,
* komunikacyjne – OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE,
* podróżne – koszty leczenia i NNW w podróżach zagranicznych.

"Przygotowując pakiet produktów ubezpieczeniowych dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, chcieliśmy z jednej strony zapewnić każdemu klientowi najwyższy standard ochrony, z drugiej jak najbardziej uprościć wybór odpowiedniego wariantu ubezpieczenia" – wyjaśnia Renata Mordaka, Dyrektor Biura Bancassurance i Ubezpieczeń Masowych z ERGO Hestii.

Komentarze z Facebooka

#1 | kitek dnia 17.08.16 21:07
Szkoda, że w artykule nie podają szczegółów oferty choć wygląda na to że jest ona dość atrakcyjna dla klientów polsatu. Co ciekaw zawiera ona podstawowe - ważne ubezpieczenia. Kolejnym krokiem będą pewnie ubezpieczenia na życie.
#2 | k2c3 dnia 18.08.16 11:32
Problem jest jeden zasadniczy to ERGO Hestia, ktora ma nie za ciekawe opinie Smutek
#3 | Julec dnia 19.08.16 09:37
Ergo Hestia jest jednym z najdłużej działających ubezpieczycieli na rynku i wydaje mi się, że to całkiem niezły partner biznesowy dla polsatu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający