Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SAMSUNG GALAXY NOTE 7 Z GOGLAMI VR W SKLEPIE INTERNETOWYM PLUSADrukuj

Plus
W sklepie internetowym Plusa można w przedsprzedaży dostać najnowszy produkt koreańskiej firmy Samsung – smartfon Galaxy Note 7 z goglami do rzeczywistości wirtualnej Gear VR. W przedsprzedaży pojawił się również Honor 8.

Zestaw Samsung Galaxy Note 7 i gogle Gear VR dostępny jest na www.plus.pl za 1749 zł w abonamencie 169,99 zł dla przenoszących numer. Więcej informacji na temat samego urządzenia można uzyskać klikając w ten link.

Również na www.plus.pl w ofercie dla klientów przenoszących numer dostępny jest smartfon Honor 8. W porównaniu z wcześniejszymi modelami, to telefon z odświeżonym designem o solidnych parametrach i w bardzo atrakcyjnej cenie. W e-sklepie Plusa można go mieć w białej wersji kolorystycznej już za 3 zł w abonamencie 169,99 zł miesięcznie.

#1 | Kantusz dnia 24.09.16 21:02
Nabyłem go. Jest znakomity, ale będę chyba zmuszony do oddania mojego cudeńka bo czytałem o problemach z bateriami. Ostatnio nawet z Plusa do mnie dzwonili.
#2 | Dudi dnia 26.09.16 14:19
Wiadomo, w Plusie obsługa dobra, przejmują się tym, czy klient zadowolony, więc się nie dziwię że dzwonili. Dla mnie to bardzo prawdopodobne zachowanie operatora.
#3 | Fantos dnia 28.09.16 20:18
Do mnie do tej pory nie zadzwonili. Może dostałem telefon z poprawkami. Swoją drogą to dobrze, że Plus o takich rzeczach informuje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający