Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SERIALOWA NOWOŚĆ CZWÓRKI "SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY" W IPLIDrukuj

IPLA
Od jutra dwa pierwsze odcinki nowego serialu kryminalnego Czwórki "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" będą dostępne przedpremierowo w największej telewizji internetowej IPLA. Na antenie Czwórki serial zadebiutuje 5 września.

Będzie go można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20, bezpośrednio po "Policjantkach i Policjantach".

"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" to opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, jak zabójstwa, napady czy handel narkotykami. W jednej z głównych ról występuje Marek Włodarczyk, a w obsadzie zobaczymy także Sebastiana Wątrobę (znanego z "W-11-Wydział Śledczy") i grono młodych aktorów: Kamilę Ścibiorek, Weronikę Lewoń, Dariusza Karpińskiego i Michała Mrozka.

Serial, będący najnowszym dziełem twórców "Policjantek i Policjantów" produkowany jest we Wrocławiu przez firmę ATM Grupa S.A. a za jego reżyserię odpowiada Jakub Miszczak.

Udostępnione w IPLI odcinki można będzie śledzić bezpłatnie, w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnie wybranym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy w Smart TV.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający