Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POZYCJE POLSATU PRZEDPREMIEROWO W IPLIDrukuj

IPLA
Propozycje z jesiennej ramówki Telewizji Polsat będzie można znaleźć także w telewizji internetowej IPLA. Jeszcze przed emisją telewizyjną w IPLI pojawią się najnowsze produkcje serialowe stacji. Widzowie IPLI jako pierwsi obejrzą bezpłatnie odcinki nowych tytułów: "Na ratunek 112" i "Gliniarze" oraz nowych sezonów ulubionych serii: "Przyjaciółki", "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość", "Zdrady", "Trudne sprawy", "Pielęgniarki", "Dlaczego ja?" i "Ewa gotuje".

W IPLI będzie można zobaczyć także premierowe odcinki programów rozrywkowych z jesiennej ramówki Telewizji Polsat – nowej propozycji stacji "Kabaret na żywo" oraz znanych i chętnie oglądanych: "Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia", "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", "TOP CHEF. Gwiazdy od kuchni", "Nasz nowy dom" i drugiego sezonu "Rinke za kratami".

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowała także własne produkcje – ekskluzywne materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z popularnymi aktorami. Dla spragnionych kulinarnych emocji dodatkowo zaplanowano cykle "TOP CHEF na deser" i "Kuchenni grzesznicy", a dla fanów "Twoja twarz brzmi znajomo" szczegóły powstawania programu w cyklu – "Druga twarz".

W przypadku seriali emitowanych co tydzień internauci obejrzą w IPLI kolejny odcinek aż 7 dni przed premierą w telewizji. Seriale codzienne będą udostępniane online dzień przed emisją telewizyjną. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, użytkownicy mają komfort oglądania swoich ulubionych seriali i programów w dowolnym miejscu i czasie – nie tylko na komputerach, smartfonach i tabletach, ale także w Smart TV czy dekoderach. Pełna lista urządzeń znajduje się na stronie internetowej www.ipla.tv.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający