Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT POKAŻE MECZ GWIAZD SIATKÓWKI Z KATOWICKIEGO SPODKADrukuj

Polsat Sport (HD)
Kanał Polsat Sport pokaże jeden z dwóch spotkań gwiazd siatkówki. 11 września w katowickim Spodku naprzeciwko siebie staną ekipy Polski i Reszty Świata. W skład drużyn wejdą zawodnicy, którzy zakończyli swoją karierę zawodową oraz zawodnicy czynnie grający.

Mecz w Katowicach będzie jednocześnie oficjalnym pożegnaniem z reprezentacją Polski Pawła Zagumnego.

W barwach gwiazd polskiej siatkówki zobaczymy: Piotra Gruszkę, Łukasza Kadziewicza, Mariusza Wlazłego, Michała Winiarskiego, Piotra Nowakowskiego, Marcina Możdżonka, Pawła Zagumnego, Krzysztofa Ignaczaka, Bartosza Kurka, Michała Kubiaka, Piotra Gacka, Łukasza Żygadłę, Sebastiana Świderskiego, Dawida Murka, Daniela Plińskiego, Pawła Papke, Małgorzatę Glinkę i Wilfredo Leona. Trenerzy: Raul Lozano i Ireneusz Mazur.

Z kolei w drużynie gwiazd światowej siatkówki wystąpią m.in.: Andrea Anastasi, Andrea Gardini, Andrea Giani, Giba, Nalbert Bidencurt, Nicola Grbic, Vladimir Grbic, Luca Cantagalli, Vladimir Nicolov, Kathia Gamova, Andrea Zorzi, Stephane Antiga, Siergiej Tietiuchin, Dimitrij Muserskij, Mathev Anderson, Ervin Ngapeth. Trener: Władimir Alekno.

Mecz gwiazd - Polska vs. Reszta Świata, 11 września o godz. 20:00. Przedmeczowe studio w Polsacie Sport ruszy o godz. 19:30.

#1 | Loraine dnia 29.08.16 13:56
Kapitalne składy. Fajnie, że aktualne asy i ci, których z historii nie tak dawnej się pamięta, wystąpią razem na parkiecie. Niby show, niby gra o nic, ale powinno być bardzo interesująco. No i co by nie mówić, to siatkówka to znak firmowy Polsatu!
#2 | Gabi dnia 29.08.16 15:16
Szkoda, że mam tak daleko do Spodka, ale dzięki Polsatowi będę mogła obejrzeć gwiazdy - nie tylko Polskie - w jednym miejscu. Poza tym Polsat chyba najlepiej pokazuje siatkówkę w polskiej telewizji.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający