Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"ŚNIADANIE W RADIU ZET" W NIEDZIELNE PORANKI W RADIU ZET I POLSAT NEWS (akt.)Drukuj

Polsat News (HD)
"Śniadanie w Radiu ZET" - to wspólny program Radia ZET i Polsat News, który będzie można słuchać i oglądać w niedzielne poranki - począwszy od 4 września. W audycji prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi, podsumują najważniejsze wydarzenia w mijającym tygodniu.


Screen z profilu programu na Twitterze

Szczegóły programu zostaną podane w przeciągu kilku dni. "Śniadanie w Radiu ZET" od 4 września o godz. 09:05 w Radiu ZET i Polsat News.

Aktualizacja (29.08.16): Poniżej komunikat prasowy Telewizji Polsat na ten temat.

»"Śniadanie w Radiu ZET" wraca na antenę Radia ZET. Od września program również będzie można zobaczyć "na żywo" w Polsat News. Poprowadzą go wspólnie dziennikarze Radia ZET i Polsat News.

"Śniadanie w Radiu ZET", czyli godzinny program, w którym prowadzący omawiają z gośćmi, nie tylko politykami, najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia i przewidują, co może nas czekać w kolejnym, startuje w niedzielę 4 września o godzinie 9:05. Jego gospodarzami będą, na zmianę, dwie pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News). Program będzie emitowany jednocześnie na antenie Radia ZET i telewizji Polsat News.

"Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad taką formułą programu, żeby wykorzystać siłę i potencjał obu mediów. Efekty, mam nadzieję, będą zadowalające i dla słuchaczy i widzów" - mówi Daniel Adamski, dyrektor informacji Grupy Eurozet.

"Cieszymy się, że współpraca Polsat News i Radia ZET przynosi kolejny efekt w postaci niedzielnego programu „Śniadanie w Radiu ZET”, emitowanego na obu antenach jednocześnie. Widzowie i słuchacze otrzymają w niedzielny poranek wartościowe podsumowanie tygodnia, którego gospodarzami są rozpoznawalne twarze obu anten” – mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Audycję o tej samej nazwie Radio ZET emitowało w latach 1993-2000, a jej prowadzącym był Krzysztof Skowroński. W tamtych czasach był to nowatorski format powielany potem przez inne stacje radiowe i telewizyjne.
«


#1 | Tomek dnia 29.08.16 13:51
Kurcze, do tej pory słuchałem w Zetce, ale chętnie pooglądam. Dobry patent moim zdaniem. No i Polsat News to ogólnie dobre okno na świat polityki. Chyba najmniej tendencyjny kanał publicystyczny na ten moment, a przez to wiarygodny.
#2 | Monika dnia 29.08.16 14:59
Ciekawe co będzie miało większość oglądalność - TVN czy Polsat - dzień i godzina podobna. Dla mnie lepszy Polsat, nie ma tam takiej napinki na jedną stronę. Przynajmniej można w obiektywny sposób posłuchać o sytuacji w kraju tak bardzo nie ukierunkowanej do jednej opcji politycznej.
#3 | Fajdek dnia 29.08.16 18:57
Rzeczywiście dobrze, że polsat zaczyna współpracować z radiami, które w mojej ocenie są dość interesujące. I co ważne można sądzić, że będzie to obiektywne, bo niestety polskie radio również zostało już "podporządkowane".

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający