Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT LIDEREM DZIĘKI FESTIWALOWI "MAGICZNE ZAKOŃCZENIE WAKACJI..."Drukuj

Polsat (HD)
Dwa wieczory zabawy w rytmie najgorętszych przebojów lata oraz najzabawniejszych skeczów i piosenek, które zaprezentowali artyści Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej, czyli "Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM" oglądało średnio 2,1 miliona widzów.

Weekendowy festiwal, który Polsat transmitował wprost z kieleckiego amfiteatru "Kadzielnia", zarówno w sobotę jak i niedzielę, był najchętniej oglądaną pozycją telewizyjnego prime time’u, a Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych.

W czasie sobotniej Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej był z nami co piąty widz. Największe kabaretowe hity lata w wykonaniu m.in. Paranienormalnych, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Marcina Dańca, czy Jerzego Kryszaka oglądało niemal 19,6% SHR w grupie 4+ i 22,6% SHR wśród widzów w grupie wiekowej 16-49. W niedzielę w wielkim koncercie - plebiscycie na "Przebój Lata RMF FM i Telewizji Polsat" usłyszeliśmy wykonawców których piosenki można było najczęściej usłyszeć na radiowych antenach w czasie mijających wakacji. Przeboje Sylwii Grzeszczak, Eneja, chóru Sound’ n’ Grace, IRY, Margaret czy Cugowskich przyciągnęły przed telewizory 15,7% SHR widzów w grupie wszystkich badanych i 17,1% SHR w grupie komercyjnej.

Przebojem lata 2016 głosami widzów Polsatu i słuchaczy radia RMF FM została piosenka "Tamta dziewczyna" Sylwii Grzeszczak.

W sumie dwa dni festiwalu pełne humoru i muzyki zgromadziły prawie 18% SHR w grupie 4+ i niemal 20% SHR w grupie wiekowej 16-49. Zasięg obu festiwalowych wieczorów czyli widzów oglądających chociaż jedną minutę transmisji wyniósł ponad 10 mln 800 tysięcy.


Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#1 | Baldur dnia 29.08.16 20:26
Który to już weekend w którym polsat jest liderem. Niz dziwnego - koncerty zabrali publicznej, ostatnio kabarety i to robi oglądalność.
#2 | Swedo dnia 29.08.16 21:06
Polsat dobrze zrobił przejmując te wszystkie koncerty. Pokazali je w świetny sposób. Oglądalność mówi sama za siebie.
#3 | Izaak dnia 30.08.16 11:51
Jak się wie, jak układać ramówkę, to się ma widzów. A Polsat robi to dobrze od lat i nie my pierwsi się o tym dowiadujemy. Lubię tę stację, bo jest dobra rozrywka, nie tylko poruszany tu temat koncertów i muzyki, ale właśnie też kabarety. To mnie cieszy, a to śmieszy.
#4 | Krzych dnia 30.08.16 13:26
Co ciekawe polsat przy organizacji imprez plenerowych współpracuje zarówno z Zetką jak i RMF. Komercyjne radia odsunęły się od publicznej i dzięki temu wspólnie z polsatem robią dużo większe i lepsze imprezy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający