Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KAMIL DURCZOK BĘDZIE MIAŁ PROGRAM W POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Kamil Durczok, były prezenter i szef "Faktów" TVN, będzie miał program publicystyczny w kanale Polsat News. Informacja potwierdzona została przez Telewizję Polsat, jak i samego dziennikarza.Kamil Durczok informację potwierdził na swoim Twitterze

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, nowy program będzie nadawany raz w tygodniu - w czwartki o godz. 20:00. Kamil Durczok będzie rozmawiał w nim z politykami i ekspertami o bieżących tematach. Emisja od października. Program ma być realizowany w wynajmowanej hali zewnętrznej.
#1 | Czapi dnia 30.08.16 18:54
Dość ciekawa decyzja włodarzy polsatu news. K. Durczok to ostatnio dość kontrowersyjna postać, choć uważam, że dziennikarsko to jeden z najlepszych gości w Polsce.
#2 | Najtus dnia 30.08.16 21:12
Dziennikarzem jest świetnym, dlatego myślę, że CP dużo zyska zatrudniając go. Życzę powodzenia!
#3 | Xavier dnia 31.08.16 10:51
Zgadzam się, ze jest to nieco kontrowersyjna decyzja polsatu, bo jednak pomimo swej fachowości dziennikarskiej, coś się za nim ciągnie. Z drugiej zaś strony potrzebni sa silni dziennikarze, którzy potrafią stawić czoła obecnej sytuacji politycznej.
#4 | Leon dnia 31.08.16 11:32
No i gitarka gra. Dobry dziennikarz, niezasłużenie będący poza orbitą, wraca na swoje miejsce. Dobrze to dla Polsatu i dla nas - jego widzów. Taki człowiek jest potrzebny w mediach, Rurku Uśmiech
#5 | Konrad dnia 31.08.16 16:31
Polsat dotychczas był ostoją obiektywizmu w naszych mediach. Od dłuższego czasu widać niestety przechył w lewacką stronę. Widać to po agresywnych i coraz bardziej jednostronnych materiałach prezentowanych w Wydarzeniach oraz po zachowaniu dziennikarzy w Polsat News (coraz bardziej naśladują tych z TVN-u). Szkoda. Dotychczas zyskiwaliście sobie widzów właśnie brakiem stronniczości. Na byciu drugim TVN-em nic nie ugracie. TVN już jest. Ale jak widać Piotr .... tzn. Zygmunt Solorz-Żak płaci i wymaga od dziennikarzy jedynie słusznych poglądów. Szkoda.
#6 | Viking dnia 14.09.16 12:41
Ramówkę Polsat News można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatnews

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający