Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JESIEŃ W POLSAT CAFE POD ZNAKIEM SPRAWDZONYCH PRODUKCJIDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Polsat Cafe tej jesieni stawia na znane i lubiane przez widzów formaty. Zobaczymy m.in. "Demakijaż", "Kulisy Tańca z Gwiazdami", czy "Gwiazdy na dywaniku".

"Demakijaż"
Urok osobisty Krzysztofa Ibisza oraz jego naturalna ciekawość drugiego człowieka sprawią, że goście programu "Demakijaż"- znane z okładek Polki zrzucą przed nim medialną maskę i odkryją największe tajemnice. W atmosferze kameralnego spotkania, Krzysztof prowadzi rozmowy o życiu, radościach i chwilach zwątpienia, które są doświadczeniem każdego z nas. Tym razem na wygodnym fotelu naprzeciw Krzysztofa usiądą m.in.Anita Sokołowska, Kasia Figura, Joanna Moro czy Kasia Zielińska.

Premierowy odcinek 3. sezonu "Demakijażu" na antenie Polsat Cafe w każdy poniedziałek, od 5 września o 22:00.

"Grzeszki na widelcu"
Ania Guzik w kolejnej odsłonie programu, rozłoży na czynniki pierwsze temat odchudzania – przeanalizuje najmodniejsze diety i obnaży największe dietetyczne mity. Więcej w tym newsie.

Premierowe odcinki 3. sezonu w Polsat Cafe w każdy wtorek już od 6 września o 22:00.

"Kulisy Tańca z Gwiazdami"
Agnieszka Hyży oraz Paulina Sykut-Jeżyna po raz kolejny skomentują doniesienia prasowe i za kulisami będą rozmawiać z bohaterami programu o morderczych treningach i emocjach związanych z występami na żywo. Dzięki Agnieszce i Paulinie widzowie Polsat Cafe poznają niemal wszystkie tajemnice gwiazd biorących udział w programie. Jednym pogratulują, innym otrą łzy. Zajrzą do sal treningowych, do garderoby i do centrum dowodzenia – siedziby producenta programu firmy Rochstar.

Premierowy odcinek zagości na antenie Polsat Cafe 2 września o 22:30.

"Gwiazdy na dywaniku"
Choć polskie gwiazdy potrafią wydać na ekskluzywne ubrania oraz dodatki naprawdę duże sumy pieniędzy by wyglądać jak milion dolarów, to czasami efekty ich starań są delikatnie mówiąc opłakane. I właśnie wtedy wkracza do akcji Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie "Gwiazdy na dywaniku" bezlitośnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki. Joanna i Tomasz to bardzo surowi jurorzy i nikt nie ma u nich taryfy ulgowej.

"Gwiazdy na dywaniku" będą na antenie Polsat Cafe od 7 września o 22:30.

"Zoom na miasto"
Prowadząca program, Paulina Drażba zoom kamery Polsat Cafe skieruje na najciekawsze wydarzenia tej jesieni. W programie zobaczymy m.in. pokazy mody, gale, premiery czy wyjątkowe koncerty. Paulina będzie rozmawiała z gwiazdami i skomentuje najświeższe doniesienia ze świata kultury i show biznesu.

Premierowy odcinek nowej serii w Polsat Cafe już 9 września o 22:30.

Jak się dowiedzieliśmy pierwszy odcinek paradokumentu "Szpital dziecięcy", będzie odcinkiem pilotażowym i nie zapadła jeszcze decyzja, czy stacja pokaże całą serię.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający