Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS I SIATKARZE POMAGAJĄ POTRZEBUJĄCYMDrukuj

Plus
Limitowana edycja kalendarzy ściennych, ze zdjęciami oraz autografami siatkarzy Reprezentacji Polski, zostanie przekazana przez operatora sieci Plus dziesięciu wybranym fundacjom niosącym pomoc potrzebującym. W akcji, która rozpoczyna się 22 grudnia br. wezmą udział zawodnicy najbardziej utytułowanej polskiej drużyny sportowej mijającego roku (brązowi medaliści Mistrzostw Europy i Ligi Światowej, srebrni medaliści Pucharu Świata).

Operator sieci Plus, Główny Sponsor Polskiej Siatkówki, przygotował jedynie 100 sztuk specjalnych kalendarzy. Każdy kalendarz tej limitowanej edycji otrzymał hologram z cyfrą od 1 do 100, każdy został też podpisany własnoręcznie przez członków Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Kalendarze z numerami 1-10 zostaną przekazane do dyspozycji wybranym fundacjom, które następnie wystawią je na licytację na aukcjach, przekażą na nagrody w konkursie lub oddadzą swoim podopiecznym. Osoby, które wygrają lub wylicytują kalendarze, otrzymają dodatkowo specjalną dedykację od siatkarza, z którym podczas tej akcji będzie współpracować dana fundacja.

Fundacja Polsat - Marcin Możdżonek
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym„Przyjaciel" - Zbigniew Bartman
Fundacja Świętego Mikołaja - Paweł Zagumny
Fundacja Polska Siatkówka - Bartosz Kurek
Fundacja Dzieci Niczyje - Krzysztof Ignaczak
Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko" - Michał Kubiak
Fundacja Akogo - Michał Bąkiewicz
Fundacja Przyjaciółka - Michał Winiarski
Fundacja Iskierka - Łukasz Żygadło
Fundacja Herosi - Patryk Czarnowski

Wszystkie informacje o szczegółach akcji można znaleźć na stronach poszczególnych fundacji, jak również na stronie www.plus.pl/kalendarze
#1 | PN dnia 22.12.11 14:06
BrawoBrawo
#2 | Grzegorz Stapinski dnia 22.12.11 14:32
[img]http://www.telix.pl/images/gal/5100/plus_kalendarz.jpg[/img] is not a valid Image.
Brawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający