Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PAN PEABODY I SHERMAN SHOW" - NOWY SERIAL ANIMOWANY W POLSACIE (foto)Drukuj

Polsat (HD)
10 września Telewizja Polsat rozpocznie emisję serialu animowanego "Pan Peabody i Sherman Show". Bohaterami produkcji są pies Pan Peabody oraz chłopiec o imieniu Sherman. W każdym odcinku podróżując w przeszłość poznają inną postać historyczną lub mityczną i przeżywają przezabawne, niesamowite przygody.


"Pan Peabody i Sherman Show"

Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.

Serial "Pan Peabody i Sherman Show" w soboty o godz. 09:15 w Polsacie.


Foto: Polsat
#1 | RiTa dnia 03.09.16 15:55
Mogli by powtórzyć Power Rangers
#2 | Gulin dnia 04.09.16 18:53
Na Rangersów przyjdzie czas. Teraz dzieciaki dostaną Peabodego i Shermana i to na głównym polsacie. Fajnie bo serial traktuje w zabawny sposób historie różnych postaci z przeszłości.
#3 | Angel dnia 04.09.16 22:31
No to fajnie, zobaczę, a potem się okaże, czy dzieciakom będzie można pozwolić to oglądać. Ale z tego co czytałem, to wynikałoby że tak. No ale chyba po to Polsat wrzuca do ramówki kreskówkę.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający