Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

AGNIESZKA GOZDYRA WRACA DO "TAK CZY NIE" W POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Agnieszka Gozdyra będzie ponownie gospodynią programu "Tak czy Nie", który śledzić można w dni powszednie o godz. 21:30 w Polsat News. Stacja emituje już spot informujący o tym fakcie. Przypomnijmy, że Gozdyra przestała prowadzić "Tak czy Nie", po powrocie z urlopu, który spowodowany był zdjęciem z anteny jej kontrowersyjnego programu "Skandaliści". Miało to miejsce w marcu 2015 roku.

Dziennikarka zaprosiła na Twitterze na magazyn ze swoim udziałem na najbliższy poniedziałek. Zapowiedziała również nowości - niestety nie zdradziła szczegółów. Można się spodziewać, co widać po spocie, że program zyska nową oprawę graficzną.

W ostatnim czasie prowadzącymi "Tak czy Nie" byli Piotr Witwicki, Wojciech Szeląg i Ernest Bodziuch.

"Tak czy Nie" to program publicystyczny, w którym dyskusja toczy się pomiędzy dwiema stronami sporu. Tematyką odcinków jest polityka, ale także problemy społeczne i światopoglądowe. Każdemu programowi towarzyszy pytanie, a cała dyskusja jest komentowana na żywo przez widzów, za pośrednictwem dwóch największych portali społecznościowych świata. Internetowe komentarze widzów wyświetlane są podczas programu na antenie. Równocześnie na Facebooku pojawia się sonda dnia, w której internauci odpowiadają na zadane pytanie - tak, lub nie.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający