Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PROGRAM "SKANDALIŚCI" POWRACA NA ANTENĘ POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Na antenę Polsat News, po ponad rocznej przerwie, powraca program "Skandaliści", który poprowadzi Agnieszka Gozdyra, jego pomysłodawczyni. Gośćmi "Skandalistów" będą osoby poruszające wyobraźnię tłumów: politycy, artyści, ludzie mediów, publicyści. W studiu pojawią się zarówno zwolennicy jak i antagoniści bohaterów wydania. Premierowe wydanie już 1 października o godz. 20:00 w Polsat News.


Formuła programu jest trójdzielna. Pierwsza cześć to intymna rozmowa z bohaterem o tym, co go ukształtowało, jacy ludzie mieli na niego największy wpływ i co go motywuje do działania. W drugiej części zapraszamy do udziału publiczność, która może zadawać naszemu gościowi pytania. W trzeciej - pojawia się gość specjalny naszego bohatera. W trakcie programu pokazujemy niepublikowane dotąd, unikatowe materiały z prywatnych archiwów naszych gości oraz najmocniejsze wypowiedzi zaproszonych bohaterów oraz opinie o nich. Widz programu zobaczy to, co do tej pory było skrywane przed szeroką publicznością.

Program "Skandaliści" będzie emitowany na żywo, w soboty o godzinie 20:00 w Polsat News.
Najnowsze wydania programów można obejrzeć po emisji na stronie Polsatnews.pl w zakładce "Nasze programy".

#1 | Viking dnia 20.09.16 16:46
Ramówkę kanału Polsat News można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....polsatnews

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający