Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT LIDEREM MINIONEGO WEEKENDU. PONAD 2 MLN WIDZÓW "TTBZ"Drukuj

Polsat (HD)
W tanecznym, śpiewnym i niezwykle zabawnym rytmie wystartowały nowe sezony show Telewizji Polsat. Stacja była najchętniej wybierana przez widzów podczas minionego weekendu i udziałami w rynku 13,1% wśród wszystkich badanych oraz 14% w grupie komercyjnej zdeklasowała konkurencję.

Tradycyjnie już, Polsat był najchętniej oglądaną telewizją w sobotni wieczór podczas emisji "Twoja twarz brzmi znajomo". Show prezentujące niesamowite metamorfozy gwiazd obejrzały ponad dwa miliony widzów i zanotował niemal 22% udziały w rynku w grupie 4+ oraz 20,5% w grupie 16-49.

Pozycję lidera wieczornego, piątkowego pasma utrzymał "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Taneczne show śledziło blisko 2,7 mln widzów, a udziały w rynku w grupie 4+ osiągnęły niemal 20%.

Bardzo dobrym wynikiem może pochwalić się również niedzielna nowość – "Kabaret na żywo". Najśmieszniejsze skecze w wykonaniu najlepszych artystów kabaretowych w Polsce przyciągnęły przed telewizory prawie 2,4 mln widzów i zanotowały ponad 17% SHR w grupie komercyjnej.

Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający