Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: ODKODOWANY WEEKEND KANAŁÓW CINEMAX (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
W najbliższy weekend (10-11 września) w ramach otwartego okna abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymują bezpłatny dostęp do kanałów Cinemax HD oraz Cinemax 2 HD. Oznacza to, że w tym czasie klienci platformy, którzy nie mają w swoim pakiecie stacji Cinemax, mogą oglądać te kanały bez żadnych dodatkowych opłat.


W Cinemax HD widzowie znajdą amerykańskie i międzynarodowe filmy z głównego nurtu kina, a także seriale, w tym oryginalne produkcje Cinemax. Z kolei Cinemax 2 HD to wysmakowana selekcja kina niezależnego oraz klasyki kina. Znajdują się tam wybrane, cenione przez krytyków i nagradzane na festiwalach filmowych, najlepsze europejskie filmy, a także produkcje z pozostałych kontynentów.

Cinemax HD w Cyfrowym Polsacie znajduje się na pozycjach 30 i 135, a Cinemax 2 HD na poz. 31 oraz 136. Promocja jest dostępna dla abonentów posiadających co najmniej pakiet Mini HD.

#7 | Alice dnia 13.09.16 20:49
I przesądzone. Te kanały muszę mieć pod ręką, bo to kawał dobrego i często autorskiego kina jest. Dobrze, że CP zrobił to otwarte okno, bo tak to bym nie wiedziała, że coś tak ciekawego mnie omija.
#8 | Mariusz dnia 14.09.16 14:22
Ja też miałem rozkodowane i szukam teraz jak je mieć na stałe już - dobre filmy przez ten weekend były puszczane. Szkoda tylko, że było tak ciepło, ale dekoder z możliwością nagrywania spisał się na medal i można obejrzeć wieczorami jak jest chłodniej, Czekam na otwarte okno HBO, może też dokupię.
#9 | Ridge dnia 15.09.16 18:28
Ja je mam od dawna w swoim pakiecie. Ale fajnie, że CP robi takie otwarte okna. Pewnie sporo ludzi korzysta. Jak dla mnie to najlepsza forma promocji/reklamy Z przymrużeniem oka
#10 | Wojtek dnia 15.09.16 23:26
Dla kinomana kanały typu absolutely must have. Gdyby ich nie było w CP, nie rozważałbym tej platformy. A że są, to korzystam.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający