Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: DODATKOWE GB ZA MEDALE POLAKÓW NA PARAOLIMPIADZIEDrukuj

Plus
Ruszyły XV Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janeiro. W imprezie bierze udział ponad 4300 sportowców ze 175 krajów. W tym gronie jest 90 reprezentantów Polski. Za medale naszych zawodników Plus rozdaje dodatkowe GB.

Promocja "GIGSY ZA MEDALE 2" trwa do 18 września i jest dostępna dla klientów wszystkich ofert na kartę oraz mix w sieci Plus. Aby ją aktywować należy wysłać na numer 80950 bezpłatnego SMS-a o treści MEDAL. Bonus będzie przydzielany za medale zdobyte od dnia przystąpienia do promocji, a jego wielkość zależy od ich liczby w danym dniu Paraolimpiady. Bonus jest aktywny przez 24 godziny od momentu przyznania pakietu, o czym użytkownik będzie informowany SMS-em.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji.

#1 | Gibas dnia 13.09.16 21:00
Bardzo sprytnie pomyślane. Chyba Plus tylko nie zauważył, że paraolimpijczycy zdobywają znacznie więcej medali niż zwykli olimpijczycy, a to znaczy, że tych GB do rozdysponowania jest multum. No ale ja nie narzekam. Netu teraz i tak mam więcej niż jestem w stanie wykorzystać Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający