Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT Z NAGRODĄ ZA NAJLEPSZE RELACJE INWESTORSKIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
W trakcie uroczystej gali, która odbyła się 15 września br. w Warszawie wręczone zostały nagrody II edycji konkursu CEE Capital Markets Awards. Cyfrowy Polsat otrzymał statuetkę w kategorii "Najlepszy departament IR w spółce giełdowej" w Polsce.

"Nagroda CEE Capital Markets Awards to dla nas ogromny zaszczyt i jednocześnie potwierdzenie naszych starań mających na celu zapewnienie wysokiej jakości i najlepszych standardów komunikacji Grupy Polsat z rynkiem kapitałowym w Polsce i na świecie, osiągniętych dzięki efektywnej współpracy Zarządu i Departamentu Relacji Inwestorskich, przy doskonałym wsparciu innych obszarów biznesowych z Grupy" – mówi Bartłomiej Drywa, Dyrektor Relacji Inwestorskich, Cyfrowy Polsat S.A.

Do konkursu CEE Capital Markets Awards 2016 stanęły spółki z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, tj. Polski, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Czech, Litwy, Estonii, Austrii, Niemiec i Słowenii. Firmy rywalizowały w 19 kategoriach i były oceniane przez 30 ekspertów rynku kapitałowego. Zwycięzców wybierało jury złożone z przedstawicieli funduszy inwestycyjnych, banków, mediów branżowych oraz przedstawicieli giełd z wybranych krajów. Celem konkursu jest docenienie najlepszych spółek publicznych za ich wkład w rozwój rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Statuetkę konkursową odebrał Bartłomiej Drywa, Dyrektor Departamentu Relacji Inwestorskich.

#1 | Travis dnia 26.09.16 16:22
CP to stabilna spółka ze stałymi zyskami, świetną strategią rozwoju więc taka nagroda specjalnie nie dziwi. CP jest jednym z największych gigantów multimedialnych w tej części Europy.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający