Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

METRAŻOWE FILMY ANIMOWANE PREMIEROWO W POLSAT JimJamDrukuj

Polsat JimJam
W nadchodzącym miesiącu kanał Polsat JimJam pokaże premiery animowanych filmów metrażowych. Pierwszym z filmów jest "Heidi", wzruszająca opowieść o sile empatii i prawdziwej przyjaźni. Z kolei druga z animacji, "Dex Hamilton", to wypełniona akcją produkcja science fiction, w której nie zabraknie dobrego humoru.

"Heidi"
Emisja - niedzielę, 16 października o 8:30 oraz w sobotę, 22 października o 8:30


Heidi to animowany film będący adaptacją XIX-wiecznej, szwajcarskiej powieści dla dzieci o tym samym tytule. Tytułowa bohaterka to dziewczynka, która niedawno została sierotą. Przeprowadza się do domu swojego dziadka, który mieszka w małej alpejskiej wiosce. Dziewczynka odnajduje tam spokój i szczęście, ciotka postanawia jednak zabrać ją do dużego miasta, by zamieszkała u pewnej bogatej rodziny. Czy Heidi odnajdzie się w nowej sytuacji?

"Dex Hamilton"
W niedzielę, 23 października o 8:30 oraz w sobotę, 29 października o 8:30


Bohaterem bajki jest dzielny Dex Hamilton, który interesuje się owadami. Zajmuje się nie tylko ich kolekcjonowaniem i badaniem, ale stara się również ochronić przed nimi ludzkość, i na odwrót – próbuje bronić tych stworzonek przed niszczycielskimi zapędami człowieka. Okazuje się jednak, że na odległej planecie powstał nowy gatunek owadów: są to olbrzymie, ponad dwutonowe potwory, które demolują założoną tam przez ludzi kopalnię. Dex rusza na ratunek.
#1 | Viking dnia 03.10.16 08:59
Ramówkę kanału POLSAT JimJam można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....lsatjimjam

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający