Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TANIEC Z GWIAZDAMI" I "TTBZ" Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI TEJ JESIENIDrukuj

Polsat (HD)
2,8 mln widzów oglądało piątkowy "Taniec z gwiazdami", a ponad 2,1 mln sobotni show "Twoja twarz brzmi znajomo". Oba programy osiągnęły najwyższą oglądalność w tym sezonie. Wysoką widownię zgromadziła również jesienna nowość w ramówce Telewizji Polsat – "Kabaret na żywo".

Kabaretowe show śledziło średnio 2,2 mln widzów.

Wszystkie rozrywkowe propozycje Polsatu zanotowały w ten weekend wzrost oglądalności. Najwyższe udziały osiągnęła "Twoja twarz brzmi znajomo" - 20% w grupie wszystkich badanych oraz 19% w grupie wiekowej 16-49, dało jej to pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych. "Taniec z gwiazdami" liderował w grupie 4+ z udziałem na poziomie 19,4%, a w grupie komercyjnej zanotował 15% SHR.

Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
#1 | Trautka dnia 19.09.16 20:58
Oba show polsatu są znakomite. Szczególnie poziom artystów w TTBZ jest znakomity. Niektórzy dokonują fenomenalnych transformacji jak chociażby Marysia Tyszkiewicz.
#2 | Damian dnia 19.09.16 22:13
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył show Kabaretowy na żywo. Spodziewałem się czy raczej bałem się, że będzie to słabe, ale jednak spokojnie można polsatowi zaufać w ciemno. jest profesjonalnie, dowcipnie, dobra zabawa.
#3 | Kasia dnia 26.09.16 11:17
Tak naprawdę wzrost oglądalności zacznie się jak przyjdzie jesień, krótkie dni, brzydka pogoda. Ale pomimo ładnej pogody wzrost oglądalności tych dwóch programów chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem - już od kilku lat Polsat robi naprawdę dobre programy rozrywkowe i najważniejsze jest to, że są bardzo różnorodne Uśmiech
#4 | Juraj dnia 26.09.16 13:27
Jest dobra zabawa, to jest też oglądalność. Prawda stara jak świat. Sprawdza się także tym razem. No i z Kasią też się zgodzę. Polsat umie robić dobre programy rozrywkowe. To już widac od wielu lat.
#5 | Piotrek dnia 27.09.16 14:58
Ja to w zasadzie powiedzieć chciałem jedno: Oba wspomniane show są bardzo dobre, bardzo oryginalne i miło się je ogląda, ale na mnie i tak największe wrażenie w Polsacie robią kabarety na żywo. To jest coś, czego od jakiegoś czasu brakowało i gratuluję Polsatowi, że pomysł w pełni wypalił!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający