Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2 RAZY WIĘCEJ GB DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Z okazji powrotu do szkoły Cyfrowy Polsat podwaja gigabajty. Aż do końca października klienci, którzy okażą legitymację studencką lub uczniowską otrzymają 2 razy większy pakiet internetowy. Ruszyła nowa promocja skierowana do osób, dla których koniec wakacji oznacza powrót do szkolnej ławy.

Na klientów, którzy okażą ważną legitymację (studencką, uczniowską lub nauczycielską) czeka pakiet aż 40 GB (zamiast 20 GB) dostępny w ramach opłaty 29,99 zł/mies. Oferta dostępna jest w Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Jeszcze więcej gigabajtów otrzymają osoby, które zdecydują sią skorzystać z tej oferty poprzez stronę internetową www.cyfrowypolsat.pl lub kontakt z infolinią – za tę samą kwotę otrzymają aż 60 GB (wcześniej 30 GB). Taki pakiet danych Internetu LTE oraz dodatkowo brak abonamentu aż przez 3 pierwsze miesiące zapewnią dobry start w nowy rok szkolny.

Promocja przygotowana została zarówno z myślą o osobach zainteresowanych sprzętem na udostępnienie – modemem lub routerem, jak i tych, którzy mają już odpowiednie urządzenie i wolą ofertę Tylko SIM. Ponadto Cyfrowy Polsat poleca jeden ze sprzętów idealnych do nauki: tablet Modecom FreeTAB 8015 IPS X4 LTE już za 13zł/mies. lub laptop Acer Aspire E5-531 już za 30 zł/mies. Wszystkie urządzenia dostępne są już za 0 zł na start.

#1 | Vuković dnia 19.09.16 20:51
Ja osobiście preferowałbym kontakt przez stronę internetową, bo polsat daje wtedy jeszcze o 50% więcej GB i w dodatku 3 miesiące za darmo.
#2 | Jacek dnia 19.09.16 22:15
Bardzo fajny pomysł cp na promocję. Dla mnie to świetna opcja, bo wprowadzam się do nowego mieszkania na rok szkolny, a tam nie było kablówki czy osiedlowego netu. A teraz problem z głowy. A przy 60GB to i sporo filmów będzie się dało obejrzeć, więc wygląda to spoko
#3 | Anatom dnia 20.09.16 20:03
No i super. Promocja bardzo przypadła mi do gustu. Na pewno z niej skorzystam, najbardziej chodzi mi po głowie ten pakiet 40 GB za 29,99 złotych. A, no i zalajkowałem już ten nowy fanpage strony Uśmiech
Pozdrawiam Bartek z bloga http://www.praca-w-niemczech.edusites.pl
#4 | Zbyszek dnia 26.09.16 11:12
Ja właśnie zamówiłem przez internet - 60GB za 29,99 plus 3 miesiące gratis. Trochę poczytałem o necie CP i różne są opinie - zobaczymy jak to będzie działało. Jak ruszę z koksem to dam gdzieś na jakimś forum znać Uśmiech
#5 | Uli dnia 26.09.16 13:30
Z tego netu na pewno można być zadowolonym, choć w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić, jak wygląda zasięg w Twojej okolicy. Choć akurat CP afiszuje się, że ma największy, więc to nie powinien być problem. Ale jakby nie grało, to zawsze przecież można z usługi rezygnować. Inna rzecz, że CP tych klientów netu ma bardzo dużo. A klienci zwykle głosują właśnie nogami.
#6 | Harpier dnia 26.09.16 16:18
LTE polsatu pomimo wielu negatywnych opinii ma się świetnie i to zasługa szczególnie ceny. Promocja tym razem skierowana do studentów, ale z pewnością za kilka tygodni pojawi się ogólna.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający