Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"DEMAKIJAŻ HOLLYWOOD" - SPECJALNE WYDANIA PROGRAMU KRZYSZTOFA IBISZA W PCDrukuj

Polsat Cafe (HD)
W ostatnim tygodniu Krzysztof Ibisz przebywał w Los Angeles gdzie dokonywał "Demakijażu Hollywood". Jego autorski talk show "Demakijaż", który gości na antenie Polsat Cafe już trzeci sezon tym razem był realizowany w niezwykle urokliwych miejscach stolicy światowego show-biznesu.

Ibisz, odwiedził sześć wybranych przez siebie Polek, które różni wiele począwszy od wieku, urody, stylu życia, rodzaju wykonywanego zawodu, ale łączy jedno - wszystkie osiągnęły sukces dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości w realizacji marzeń.

Gośćmi Krzysztofa Ibisza w sześciu specjalnych wywiadach będą:

Iza Miko, która ze wzruszeniem aczkolwiek bez pretensji do całego świata wyznała jak ciężkie były jej początki, co musiała robić żeby przetrwać.

Natalia Safran, mało znana w Polsce za to doskonale znana w Hollywood kompozytorka, aktorka i producentka – jej remix utworu "All I Feel Is You" dotarł na 17 miejsce listy amerykańskiego Billboard’u. Jej historia zaskoczyła Krzysztofa i z pewnością zaskoczy wszystkich widzów! Pokochacie ją już w pierwszej chwili poznania.

Kultowa Yola Czaderska-Hayek - ikona, wśród Polek, które trafiły na amerykański szczyt i to dosłownie albowiem Yola mieszka w legendarnej rezydencji na wzgórzach Hollywood. Jej postać wzbudza zazdrość i kontrowersje ponieważ dostaje od życia to co chce i wygląda jak milion hollywoodzkich dolarów.

Mona May, najbardziej zapracowana, zawsze uśmiechnięta, żywiołowa i pełna pozytywnej energii polska kostiumolożka. Jest niezwykle barwna i uwielbiana przez największe hollywoodzkie gwiazdy. W jej psa Miśka wtulają się w jej garderobie takie gwiazdy jak: Nicole Kidman, Emma Stone, Jennifer Aniston, Eva Mendes, Nicolas Cage, Eddie Murphy, Demi Moor czy Sharon Stone. Z kilkoma z nich się przyjaźni.

Beata Poźniak, aktorka, która niemal od razu po przyjeździe do Stanów trafiła do Oskarowej produkcji Oliviera Stona zdobywając jedną z głównych ról, obok Kevina Kostnera, Donalda Sutherlanda, Kevina Bacona, Gary Oldmana, Jacka Lemmona i Joe Pesci. Jak tam trafiła, czym się dziś zajmuje i jak żyje? To już wie Krzysztof, teraz czas na widzów.

Eva Halina Rich, myślicie że ją już znać bo była ostatnio częstym goście w polskich mediach. Nic bardziej mylnego, to co opowiedziała Krzysztofowi będzie dla was odkrywcze i twórcze. Poznajcie drogę Evy na wzgórza Sherman Oaks gdzie od wielu lat mieszka ze swoją wspaniałą rodziną.

"Demakijaż Hollywood" od 17 października, w każdy poniedziałek o 22:00 w Polsat Cafe.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający