Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONKURS 4FUN.TV I CYFROWEGO POLSATU (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, współczesna ikona pop-kultury oraz czołowa postać światowego show-biznesu - Justin Bieber wystąpi w Polsce. Z tej okazji muzyczna stacja 4fun.tv oraz Cyfrowy Polsat zapraszają na konkurs, w którym do wygrania wyjazd VIP dla dwóch osób na ten koncert.

Biorąc udział w konkursie można zawalczyć także o standardowe bilety na koncert gwiazdy, który odbędzie się 11 listopada 2016 roku w Krakowie (do wygrania 3 dwuosobowe zestawy biletów). Dodatkowo, oglądając codziennie 4fun.tv, można zdobyć wyjątkowe nagrody, m.in. nową płytę Biebera.

Bilet VIP obejmuje:
- bilet premium na koncert Justina Biebera,
- pakiet gadżetów premium, przygotowany specjalnie dla VIP #Purpose fans,
- dedykowane wejście VIP,
- ekskluzywna laminowana plakietka #GetClosertoJustin,
- hotel oraz kieszonkowe.
Konkurs trwa od 23.09.2016 do 21.10.2016 r. i dostępny jest na stronie Cyfrowego Polsatu. Regulamin dostępny jest pod tym linkiem.
#1 | Melanie dnia 27.09.16 17:17
Fajna sprawa dla wielu młodych dziewczyn, dla których Bieber jest number one. Ciekawe w jakiej formie polsat w nim uczestniczy, bo wydaje mi się, że jest fundatorem nagrody.
#2 | Rafs dnia 27.09.16 20:00
Fajny konkurs - jest o co walczyć Uśmiech Pewnie dla wielu dziewczyn to jedyna szansa, żeby zobaczyć swojego idola na żywo Szeroki uśmiech A ja poproszę o konkurs z bardziej męskimi nagrodami Z przymrużeniem oka
#3 | Przemek dnia 28.09.16 11:02
Konkurs promujący nie tylko CP, ale również 4fun.tv. Trzeba oglądać program, żeby wygrać bilety - bardzo dobre posunięcie marketingowe stacji. Fajnie gdyby takich konkursów było więcej, również w innych dziedzinach - np. wejściówki na wydarzenia sportowe Uśmiech
#4 | Nikola dnia 28.09.16 12:45
Ale super! Ja nie mogę, że też taki konkurs będzie organizowany Uśmiech. Jakbym wygrała bilet VIP na Justina to bym chyba umarła ze szczęścia. Całusy dla całego CP, bo pomysł genialny!
#5 | wałach dnia 28.09.16 19:50
chaciałbym zadać pytanie osobom które odiedzają nieoficjalny serwis o grupie cyfrowy polsat . niedawno zaciekawiła mnie informacja mówiąca o tym że w cyfrowym polsacie przez jakiś czas był odkodowany canal plus sport chłopak który podał taką informację twierdził że miało to miejsce 3 lata temu a kanał był udostępniony na pozycji 1153 . sam cyfrowy polsat posiadam zaledwie od roku i nie jestem wstanie ocenić tego co mówił wydaje mi się to trochę absurdalne , ale jestem ciekaw waszych opinii jeżeli to czytacie koniecznie odpiszcie. jeśli tp prawda napiszcie czy można w jakiś sposób uruchomić ten kanał . z góry dzięki za odpowiedzi
#6 | bronek dnia 28.09.16 20:36
Coś takiego miało kiedyś miejsce ale zdaje się że to była chwilowa przerwa w kodowaniu kanałów z tego tp. W Cyfrowym Polsacie nie ma tego kanału a co za tym idzie nie można go odbierać.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający