Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY" HITEM SOBOTY. REKORD "TZG" I "TTBZ"Drukuj

Polsat (HD)
Pozycje programowe zaoferowane przez Telewizję Polsat w sobotni wieczór zapewniły jej pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych. Emitowany od godziny 20:05 koncert "Roztańczony PGE Narodowy" oglądało średnio prawie 2,8 miliona widzów. Bardzo dobre wyniki osiągnęły również programy "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Taniec z gwiazdami".

Polsat w czasie emisji koncertu "Roztańczony PGE Narodowy" osiągnął udziały w rynku na poziomie 18,5% w grupie wszystkich badanych oraz 19,7% w grupie 16-49. Rekordowe wyniki zanotowała również czwarta część emitowana od godziny 22:00 w Disco Polo Music - obejrzało ją średnio 341 tysięcy widzów. Kanał uzyskał 2,7% SHR w grupie 4+ oraz 3,8% SHR w grupie komercyjnej.

Bardzo dobre wyniki odnotował też flagowy program Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo”. Czwarty odcinek show oglądało 2,6 mln. widzów, a stacja zajęła pierwsze miejsce w rankingu popularności zarówno wśród wszystkich oglądających (25% SHR) oraz w grupie wiekowej 16-49 (23,5% SHR). Warto dodać, że nadawany w piątkowy wieczór taneczny show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" oglądało 2,9 mln widzów - jest to najlepszy wynik od startu jesiennej edycji.


Dane: Nielsen Audience Measurement za Telewizją Polsat
#1 | Valdi dnia 26.09.16 16:14
Oglądalność wysoka szczególnie nie dziwi. Polsat od wielu tygodni utrzymuje się na czele rankingów.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający